Fallout 4'ün Pip-Boy Edition Sürümü Kapış Kapış Gidiyor HABER 15 Haziran - Samet Konuksal Oyunun koleksiyoncu paketi Amazon'da kalmadı.
Fallout 4'ün İçinde Ayrı Bir Oyun: İnşa ve Craft Sistemi HABER 15 Haziran - Samet Konuksal Oyun içinde oyun sanki Gameception.
Fallout 4'ün Çıkış Tarihi Açıklandı! HABER 15 Haziran - Ömür Gencer Fallout 4 evrenine ne zaman adım atacağımız belli oldu.
Fallout 4'ün Koleksiyoncu Paketi Gerçek Bir Pipboy İle Geliyor! HABER 15 Haziran - Samet Konuksal Akıllı telefon uygulamasıyla beraber hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.
Fallout 4'ün İlk Oynanış Videosu Karşınızda! HABER 15 Haziran - Ömür Gencer Fallout 4 oyun dünyasına damgasını vuracak gibi görünüyor!
Hesaplamalara Göre Fallout 4'ün Haritası Skyrim'in Yaklaşık 2 Katı Olacak HABER 08 Haziran - Ömür Gencer Bir grup Fallout hayranı Fallout 4'teki önemli yerleri haritada buldu ve oyunun harita büyüklüğünü hesapladı.
"Fallout 4 Eski Nesil Konsollarda Asla Çalışmaz" HABER 06 Haziran - Ömür Gencer Bethesta'dan Fallout 4'ün PS3 ve Xbox 360 sürümleri hakkında açıklama geldi.
Fallout 4 Duyurusu Eski Fallout Oyunlarına Yaradı HABER 05 Haziran - Talha Aynacı Amazon ve Steam üzerinde en çok satanlar listesinde Fallout oyunlarını görmek sizi şaşırtmasın.
Fallout 4 Bu Sene Çıkacak Olabilir HABER 04 Haziran - Samet Konuksal Bütün listelemeler 2015'e işaret ediyor.
Fallout 4'ün Steam Fiyatı 179 TL HABER 04 Haziran - Alkan Adakaner Anlaşılan oyunun Steam sürümü uygun fiyata satılmayacak.
Fallout 4'ün İlk Videosu Yayınlandı HABER 03 Haziran - Alkan Adakaner Bethesda heyecanlandırmayı başardı.