Fallout 4'te Herhangi Bir Yükleme Ekranı Bulunmayacak HABER 01 Temmuz - Ömür Gencer Yükleme ekransız bir Boston bizleri bekliyor.
En Gerçekçi Hayran Yapımı Pip-Boy 3000 Bu Olabilir! HABER 01 Temmuz - Ömür Gencer Bir Fallout hayranı; 3 boyutlu yazıcı, Raspberry Pi bilgisayar ve eğimli ekran kullanarak oldukça başarılı bir Pip-Boy yaptı.
Fallout 4'ün Gerçek Pip Boy'u Hangi Telefonları Destekleyecek? HABER 26 Haziran - Samet Konuksal Fallout 4'ün koleksiyoncu sürümündeki Pip Boy, bazı telefonlarda sorun çıkarabilir.
Bethesda Önümüzdeki E3'te Konferans Düzenlemeyebilir HABER 26 Haziran - Ömür Gencer Bethesda önümüzdeki sene E3'te bir konferans düzenleyip düzenlememe konusunda emin değil.
Fallout 4'ü Şişe Kapaklarıyla Ön Sipariş Etmek İsteyen Oyuncu Başarılı Oldu! HABER 26 Haziran - Ömür Gencer Görünüşe bakılırsa Fallout evreninin para birimi Bethesta Stüdyoları'nda da geçiyor.
Fallout 4'ün Ana Karakterlerinin Seslendirmeleri Açığa Çıktı HABER 23 Haziran - Ömür Gencer Mass Effect serisinden Jack'i, Halo 5: Guardians'ta da Roland'ı seslendiren sanatçılar; Fallout 4'te ana karakterlerimizi seslendirecek.
Fallout 4 Teknik Açıdan PC'de Sınırlı Olmayacak HABER 22 Haziran - Hakan Bozdemir PC'de farklı bir keyif yaşayacğız gibi görünüyor
Bethesda Fallout 4'te GTA V'in Yaptığını Yapmak İstiyor HABER 22 Haziran - Samet Konuksal Todd Howard, oyunun dünyasında istediğiniz ne varsa onu yapmanızı istiyor.
Fallout 4'ten Teknik Detaylar Paylaşıldı HABER 20 Haziran - Ömür Gencer Yapım her iki konsolda da 1080p çözünürlükte çalışacak.
Fallout 4'ün Bütün İçeriklerini Tamamlamak İçin 400 Saat Bile Yetmeyecek HABER 19 Haziran - Samet Konuksal Oyunu 400 saat boyunca oynayan yapımcı tüm içerikleri henüz görmemiş.
Fallout 4 İçin Ücretli Mod Sistemi Düşünülmüyor HABER 18 Haziran - Samet Konuksal Bethesda Skyrim'de yaptığı kısa süreli hatayı bir kez daha tekrarlamayacak.
BSC KÜNYESİ
Fallout 4
+ TAKİBE
AL
59 kişi bu oyunu takip ediyor.
POPÜLER HABERLER - BU HAFTA