Kingdom Online Darkness Reborn

Hounds: The Last Hope

Çıkış tarihi: 1.1.1970 - 0 - Görüntülenme

Hounds ücretsiz bir MMORPS (Role-Playing Shooter) oyunudur. Bu oyunla ilgili araştırma yaparsanız birçok yerde “Squad Based” denen bir tanımla karşılaşacaksınız. Yani bu da şu anlama geliyor; bu oyunda takım olmak başarıya giden yol olacak. Oyun 3 dilde (Türkçe, İngilizce, Almanca) yayınlanacak. Bu diller arasında ise Türkçe’nin bulunması Netmarble Games’in Türkiye’ye ne kadar önem verdiğini bir kez daha kanıtlar nitelikte. Oyunun kapalı beta tarihi ise 2015’in Bahar’ı olarak belirlendi.

     Hounds’u diğer oyunlardan ayıran en önemli farklılık PvE modu. PvP modunun yanı sıra PvE modunun da bulunması, her iki türü de tercih eden oyuncuları Hounds’da buluşturacak. Seviye ilerledikçe zorlaşacak olan PvE modunda, yaratıklara ve boss’lara karşı savaşmak için takımınızla beraber detaylı bir strateji hazırlamak için mesai yapmanız gerekecek dersek yalan söylemiş olmayız. PvP’de ise 6 farklı mod ve 20’ye yakın harita seçeneği oyuncuları bekleyecek. Klan ya da bireysel olarak mücadele edebilecek ve sıralamalarda üst sıralarda yer edinmek için acımasız bir rekabetin içine gireceksiniz.

      Bunun yanı sıra Açık Arttırma (Auction House), Silah Geliştirme, Eşya Seviye Atlatma, Klan Sistemi, Takas, Sıralama, Oyun İçi Mailleşme gibi sayısız birçok özellik Hounds: The Last Hope’dan bekleyebileceklerimiz arasında. Yazımızı bitirmeden önce söylemeliyiz ki Hounds’dan beklenti çok büyük. Yapılan yatırımlar ve atılan adımlar göze alındığında oyunun kendisine yer bulacağınız rahatlıkla söyleyebiliriz. 2015’in en çok beklenen oyunları arasında ismini yazdıran Hounds’u yakından takip ediyor ve tüm güncel haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.
 

MMO TPS Shooter Joygame F2P MMO TPS Shooter Joygame F2P
VİDEOLAR
13 11:46

Sıcağı Sıcağına - Hounds: The Last Hope 13.4.2015 - 26785 izlenme Free-to-play bir yapıda olan Hounds: The Last Hope'ta co-op mücadelelerin yanı sıra PVP mücadelelerine ilk bakış yaptık. Alkan Adakaner

Hounds: The Last Hope - Komutan Radyo Konuşması

Oyunun açılışı öncesinde Hounds Birliği Komutanı James William Parker’ın savaş öncesi insanlığın son umudu için yaptığı telsiz çağrısı videosu yayınlandı!

15 Nisan 2015

Hounds’un Dördüncü ve Son Künye Videosu

Hounds: The Last Hope’un künye video serisinin dördüncü ve son videosu yayınlandı.

1 Nisan 2015

Hounds’un Üçüncü Künye Videosu

Hounds: The Last Hope’un künye video serisinden üçüncü video yayınlandı!

25 Mart 2015

Hounds’un İkinci Künye Videosu

Hounds: The Last Hope’un künye video serisinden ikinci video yayınlandı!

23 Mart 2015

Hounds: The Last Hope - Künye 01

Hounds: The Last Hope'ta ilk künye videosu yayınlandı.

19 Mart 2015

Hounds: The Last Hope - İlk Oyun İçi Video

Hounds: The Last Hope'a ait ilk oyun için video yayınlandı.

13 Şubat 2015

Hounds: The Last Hope - Duyuru

Hounds ücretsiz bir MMORPS (Role-Playing Shooter) oyunudur.

23 Ocak 2015
HABERLER
Kingdom Online Paylaş Darkness Reborn
BSC KÜNYESİ
Hounds: The Last Hope
+ TAKİBE
AL
3 kişi bu oyunu takip ediyor.
2.0
0
OY
0