Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

End of Nations

      MMORPG oyunu Rift ilehatırlayacağımız Trion Worlds, bu kez aynı yaratıcı kadro tarafından hazırlanan çok iddialı bir strateji oyunu ile oyun severlerin karşısına çıkıyor. Strateji türünün sevilen yapımlarından biri olan End of NAtions, bu sefer MMORTS türü ile karşımıza çıkıyor.
 
     Aynı anda “28’e karşı 28” şeklinde 56 oyuncunun birbiriyle savaşmasına olanak tanıyan End of Nations’ta 500’ün üzerinde farklı ünite buluyor. Bu da demek oluyor ki aynı anda savaşın ortasında binlerce ünite birbiriyle çarpışabiliyor.

     End of Nations’daki oyun haritaları dünyanın farklı bölgelerinden esinlenerek hazırlanmış. Oyundaki strateji; şirket binaları, kahraman üniteler, teknolojik gelişme ve kişiselleştirme ekseninde dönüyor. Oyunun çekirdeğini oluşturan stratejik birimler, oyunla birlikte tamamen ücretsiz. Dolayısıyla End of Nations’ta tüm haritalar, tüm ırklar, tüm sınıflar ve tüm üniteler ücretsiz olarak oyunculara sunuluyor.
 

PC MMORTS Trion Worlds End of Nations
VİDEOLAR
HABERLER
Grand Slam Tennis 2 Zumba Fitness 2
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
End of Nations 0 / 10 0 oy
KÜNYE
End of Nations
+ TAKİBE
AL
5 kişi bu oyunu takip ediyor.
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız