Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Naruto Shippuuden: Ultimate Ninja Storm 2

1 | Rasengan

Yeni Naruto oyununun incelemesinin bana verilmesine oldukça sevindim. “Ne özelliği var ki bu oyunun?” dediğiniz duyar gibi oldum, çok sıkı bir anime takipçisi olduğumu söylesem o zaman ne demek istediğimi anlarsınız sanırım. Anime veya daha derine inecek olursak manga, Japonların en temel kültürlerinden biri haline gelmiş aktivite olarak bilinir. Her anime, mangasının konusunu işler, her manga, animeye uyarlanmaz. Animeye uyarlananlar arasında bazı yapımlar vardır ki bunlar Japonya ile sınırlı kalmayıp tüm dünyayı kasıp kavuracak kadar iyi hale gelmiştir. Naruto da bu animelerden biri... Çok uzun zamandan beri devam eden bu seriye ilk başladığımda fansub olaylarına bile karıştığımı hatırlıyorum, gerçi bu kariyerim pek uzun sürmemişti. Öss, üniversite derken, hayat bizi animelerden de uzaklaştırdı ve farklı arayışlar içerisine itti. Ancak bu yoğunluğun içinde asla vazgeçemediğim 2 anime vardır ki bunlardan biri One Piece, diğeri ise birazdan yeni oyununu inceleyeceğim Naruto serisi!
 

Geçtiğimiz günlerde çıkışını yapan Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2, animenin takipçileri tarafından ben de dahil olmak üzere dikkatle yakından izleniyordu. Animenin güncel durumuna da en yakın Naruto oyunu olacak olmasıyla da Ninja Storm 2 normalden daha fazla ilgimi çekmeyi başarmıştı. Haberlerini de yakından takip edenlerdenseniz, “O onaylandı, bu onaylandı” derken karakter listesi ile de çok dikkat çekici bir hal almayı başaran CyberConnect2'in yeni yapımı, bakalım istenilen kıvama gelmiş mi?

Ultimate Ninja Storm 2'yi açtığımızda oyunun hikaye modundaki ara sahneler ile oluşturulan güzel bir intro karşılıyor bizi. Oyun açılır açılmaz, çoğu anime oyununda yaptığım bir şeyi Ultimate Ninja Storm 2'de de yaptım. O da oyunun 'Options' kısmından seslendirmeleri 'Japonca' yapmak. Sizi bilmem ama bana göre İngilizce seslendirme yapanlar Animelere veya Japonya'dan uyarlama oyunlara hiç bulaşmamalılar. Çünkü olmuyor! Ultimate Ninja Storm 2'de de maalesef olmamış. Diğer ayarlarımız arasında bildiğimiz ses ve kontrol ayarları dışında zorluk seviyesi dikkatinizi çekebilir. Nedense oyunun zorluğu ben de en yüksek seviyede açılmıştı. Bu belki de konsolunuzda ayarladığınız temel oyuncu profilinize (Recreation, Pro vs.) göre otomatik çıkıyor olabilir. Ne olur ne olmaz diye, oyunun zorluk seviyesini 'En zordan' bir alt zorluğa getirdikten sonra ayarlardan çıkıp ana hikayemize ilk adımı atıyoruz.
 

(Eğer animeyi geriden takip ediyorsanız, bu paragraf öldürücü spoilerlar! içeriyor) Ana hikayeye girdiğimizde oyun bir anda bizi animenin de şu sıralarda bulunduğu aşama olan Konoha'nın yok edilişini gösteriyor. Jiraiya'yı öldürerek bir anda gözümde kendi tabiriyle de “Tanrı” olarak biçimlenen Pain, Konoha'yı var gücüyle yok ederek, kasabayı akıl almaz bir krizin içine sokuyor. Bu sırada 'Sennin mod' (Sage mod) eğitimini tamamlayan Naruto da Pain'in karşısına dikilince o mükemmel anların bir daha tadına varırken heyecandan savaşın başlayacağını düşünüp hemen gamepad'i elime aldım. Ancak maalesef oyun, animenin de temposu en yüksek bölümlerinden oluşan bu sahnede kontrolü elimize vermiyor. Bir anda Naruto Shippuuden, yani Naruto'nun büyümüş haliyle başlayan yeni serinin başlangıcına dönüyor ve konuyu başa sarıyoruz. Durumun böyle olması Naruto'yla ilgisi olmayanlar için de güzel bir durum, konuyu en başından anlayarak oyuna hakim olmayı başarabilirler, fakat kendi adıma tüm o adımları tekrar aşmak zorunda kalmak beni biraz hayal kırıklığına sürükledi doğrusu.

Ultimate Ninja Storm 2'de hikaye çok ağır akıyor. Shippuuden serisinin en başına dönen konumuzun biraz hızlı akacağını düşünmüştüm ancak yanılmışım. Oyun, bir JRPG gibi çok yavaş işliyor. Tsunade'nin vereceği ufak ve extra görevler yüzünden çok sıkıcı bir hale giren oyun, sidequestler yapmak istediğinizde daha da rutin bir hale giriyor. Fakat bir an önce ana konuya devam etmek istediğinizden bu görevleri yapmak istiyorsunuz, ancak o kadar monoton ve can sıkıcı görevler var ki bir süre sonra aynı şeyleri tekrarladığınızı farkediyorsunuz. Bu görevleri yaparken Konoha kasabasında bir oraya bir buraya koşturmak zorunda kalacak, kendinizi bir Japon RPG'nin içinde sanacaksınız. Bana tuhaf gelen bir durum ise NPC'lerin sürekli aynı yerlerde takılıp aynı şeyleri söylemeleri oldu, en azından konu içerisindeki durumlara göre bu diyaloglar farklılık gösterebilirdi.
 

Hikayenin ultra monoton ve ağır ilerlediği oyunda, savaşlar için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Yarım saatte bir kez karşılaştığınız savaşların tadını çıkarmaya bakın, çünkü bir sonrakinin ne zaman geleceğini kestirmek çok zor. Savaşlar oldukça hızlı ve eğlenceli geçiyor. Özellikle Boss savaşlarındaki Ultimate jutsu anlarında girilen ara sahneler ve bu esnada doğru tuşa doğru zamanda basma aksiyonu olan 'Quick time Event' aksiyonları harika olmuş. Ancak şöyle bir durum var, örneğin aksiyon esnasında hata yaptınız, o an canınız azalıyor ve en son hangi tuşu doğru bastıysanız sahne oradan devam ediyor ve siz başarılı olana dek Jutsu, ya da dövüş sahnesini sonuna dek çekmek zorunda kalıyorsunuz. Tuşların sabit olması da durumu biraz kolaylaştırıyor ve eninde sonunda sahneyi tamamlayabiliyorsunuz. Savaşlarda bulunan 'checkpoint' sistemi sayesinde ölünce savaşa baştan başlamak zorunda da kalmıyorsunuz. Normal anime akışına nazaran çok farklı sahnelerle de karşılaşacağımız oyunun en çok keyif alacağınız anları kesinlikle savaşlar oluyor.

Naruto Shippuuden: Ultimate Ninja Storm 2 Namco Bandai cyberconnect2 inceleme ps3 xbox 360 dövüş
Fable 3 The Sims 3: Late Night Expansion Pack
İLGİLİ EKRAN GÖRÜNTÜLERİ
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

7.7.2014 22:01:03

0
beyler acilll oyun da konuşurken adamlar narutonun ses fln karaoke yapıo gibi nasıl çözecemmm ya lütfen yeni aldım italyadan taaa ora mı gidecem

BSC Misafiri

19.12.2012 07:55:04

0
ben bu oyunu nasıl ve nereden indirebilrim bi fikri olan Facebook tan şu linkteki kişiye mesaj atsınlar :http://www.facebook.com/hamza16hamza

BSC Misafiri

30.7.2012 21:22:56

0
öff naruto shippuuden de 272.bölümdeyim ve bazı söylenenler canımı sıkıyor :D spoilerin de çoğunu biliyorum :p ve arkler road to ninja çıkınca haber verin :D

T0L6@

8.12.2010 22:38:07

0
quote:

Orijinalden alıntı: kes123kin Sadece 2 karakter kaldı acılmadık. Sanırım onlar da Lars ile 4.Hokage. Peki nasıl acıyoruz? Sp pointle Lars 600 000 de acılıyormus sanırım. 560 000 im var bir sure sonra acılır ya 4. nasıl acılıyor
580.000 puana gelince Minato açılıyor.

mert1905x

7.12.2010 20:29:16

0
quote:

Orijinalden alıntı: kes123kin Sadece 2 karakter kaldı acılmadık. Sanırım onlar da Lars ile 4.Hokage. Peki nasıl acıyoruz? Sp pointle Lars 600 000 de acılıyormus sanırım. 560 000 im var bir sure sonra acılır ya 4. nasıl acılıyor
hocam bu narutoda online kısım nasıl

ay_could

2.12.2010 16:23:16

0
Gelmişim kaç yaşıma hala anime izliyorum. Naruto önceliğim ama bleach , onepiece ve full metal alchemist i kesin izle derim hepsi mükemmeldir.

Rai-gy

2.12.2010 15:26:14

0
quote:

Orijinalden alıntı: C.R.U.I.S.E.R

Anime'lerin ilk bölümleri aldatıcı olabiliyor. Ben Naruto ve Katekyo Hitman Reborn'un ilk bölümlerini seyredip beğenmemiştim. Sonradan sabredip bitimeyi göze aldığımda beğendim One Piece'e bir türlü ısınamadım. Çizimleri itici geliyor. Fırsat olursa onu da sabredip izleyeceğim
One piece izlememekle büyük hata yaparsın,efsanevi bir anime.İlk izlemeye başladığımda bende biraz çizim olayına takılmıştım,hatta Luffy'i görünce bu ne ya diye tepki bile vermiştim ama sonradan işler değişiyor.Bende bir ara Katekyo Hitman Reborn başlamayı düşünüyorum.

WildDestiny

2.12.2010 15:15:33

0
Sadece 2 karakter kaldı acılmadık. Sanırım onlar da Lars ile 4.Hokage. Peki nasıl acıyoruz? Sp pointle Lars 600 000 de acılıyormus sanırım. 560 000 im var bir sure sonra acılır ya 4. nasıl acılıyor

Kırmızı Pervane

29.11.2010 23:16:15

0
quote:

Orijinalden alıntı: ay_could Örn her karakterin üst itemı ona özel ( kısmen ). Mesela itachi ninki daha kolay kaçmanızı sağlıyor . Bende araştırdım link atıyım fln diye ama bulamadım her itemın ne işe yaradığını söyliyen bi site. Bulursam söylerim artık:)
hmm güzelmiş öyleyse gerçi her karakterin özelliğini bilmek gerekir ama ben yinede her savaşın başında basıyorum :D

Shadow-YB

26.11.2010 21:29:39

0
quote:

Orijinalden alıntı: kes123kin Ben de Wanted listteki tum karakterleri yenip doll ları topladım hepsi yapılı gozukuyor ama yinede 8 kuyrukluyu acmak icin gerekli goreve gidemiyorum. Adam hala hepsini tamamla da gel diyor. Gizli olanlar mı var acaba listede gozukmeyen.
en son sanırım peini yendikten sonra o herif kaçıyor bişeyler oluyor tsunade yerini öğrendiğimiz zaman haber veririz diyor. işte biraz gezinip bi kaç ufak görev yaptıktan sonra bi mektup geliyor. o cursed doll'ları toplayan adam orochimaru's hideout'a kaçmış orda bi kaç cursed daha öldürüceksin ve en son sage narutonun cursed doll haliyle karşılaşıcaksın onu yenince yanlış hatırlamıyorsam fragments diye bi bölüm açılıyor. akatsuki sasuke olarak killer bee'yi öldürmeye gidiyorsun. ordan sonra açılıyor akatsuki sasuke. yada ben hikaye moduyla uğraşamam diyorsan sürekli sp puanı toplamaya bak ozaman nasıl olsa açılıyo karakterler. bu arada arkadaşlar oynayanlar psnlerini yazsın online maç falan yaparız. oynayan hiç arkadaşım yok listede:P

ay_could

26.11.2010 21:24:12

0
Örn her karakterin üst itemı ona özel ( kısmen ). Mesela itachi ninki daha kolay kaçmanızı sağlıyor . Bende araştırdım link atıyım fln diye ama bulamadım her itemın ne işe yaradığını söyliyen bi site. Bulursam söylerim artık:)

Y.I.W.A.L.Y

26.11.2010 20:02:59

0
Deneyelim

Kırmızı Pervane

26.11.2010 18:14:54

0
quote:

Orijinalden alıntı: ay_could Dövüş fln yaparak sp puanın yükseliyor o sayede 8kuyrukluyu falan açıcaksın tekrar hikaye moduna girince bi görev daha vercek bu sefer akatsuki sasukeyi açıcaksın , sp puanın arttıkça diğer karakterlerde açılcak hokage naruto içinde kurbağaların evindeki taşa tıklaman gerekiyor. ( sp puanı hertürlü dövüş sonrası gelir )
Teşekkürler.Zaten bugün Killer Bea online oynarken açıldı ve beni şaşırttı.Tekrar göreve dönüyüm o zaman.Birde dövüşlerde seçebildiğimiz karakterlerin özel eşyaları ne işe yarıyor?(pein'in iğnesi,yamato'nun anbu maskesi)

ay_could

26.11.2010 16:57:14

0
Storm Points i arttırdıkça yeni karakterler açılıyor ve hikaye modu ( paini öldürdükten sonra ) sp ye göre ilerliyor.

WildDestiny

26.11.2010 16:33:18

0
Ben de Wanted listteki tum karakterleri yenip doll ları topladım hepsi yapılı gozukuyor ama yinede 8 kuyrukluyu acmak icin gerekli goreve gidemiyorum. Adam hala hepsini tamamla da gel diyor. Gizli olanlar mı var acaba listede gozukmeyen.

ay_could

26.11.2010 08:26:21

0
Dövüş fln yaparak sp puanın yükseliyor o sayede 8kuyrukluyu falan açıcaksın tekrar hikaye moduna girince bi görev daha vercek bu sefer akatsuki sasukeyi açıcaksın , sp puanın arttıkça diğer karakterlerde açılcak hokage naruto içinde kurbağaların evindeki taşa tıklaman gerekiyor. ( sp puanı hertürlü dövüş sonrası gelir )

Kırmızı Pervane

26.11.2010 00:04:29

0
Ya arkadaşlar ben akatsuki sasuke ve 8 kuyrukluyu çıkaramadım.Fakat pein'i yenince ana görevler bitti.Onları nasıl açıyoruz?

ScanServ

23.11.2010 13:53:00

0
Teşekkürler inceleme için , bu arada AC BrotherHood incelerseniz daha memnun kalırım

Shadow-YB

23.11.2010 13:31:35

0
@ay_could usta bak o support işini bilmiyordum aynı o şekil psp oyununda vardı mesela itachiyi seçip kakashi ve sasukeyi alınca sharingan team oluşuyordu ama pspde sadece rakibi yendikten sonra konuşma değişiyordu. bunlara dikkat ediyim bedne oynarken. bu arada neji iyi bi seçim olmuş dediğin gibi kişiden kişiey hız değişiyor mesela neji vs sasuke olsa neji zor alır çünkü hareketleri çok yavaş ama vurduğu zamanda tam vuruyor. rakibe görede karakter seçmek önemli tabi. mesela taijutsu dövüşü olsa neji vs lee lee'nin alma olasılığı yüksek oda sağlam vuruyor ama ekstra olarak hızlı. neyse bütün karakterleri açınca görücem artık hangisi süpermiş:D

Blackwater

23.11.2010 12:51:56

0
Teşekkürler değişik bişeye benziyor

ay_could

23.11.2010 12:48:23

0
Yanına aldığın supporta göre support gaurge dolma hızı artıyor yani animedeki takım arkadaşlarını alın aradaki farkı anlarsınız alakasız kişiler alırsanız origins takımı oluşuyor pain ile conan ı alırsanız angel and god takımı naruto sakura kakashi yi alırsanız team7 oluşuyor bu şekilde iyi bir kombine yapmışlar. Ben neji ile 26 win 4 lose yaptım ustalaşınca evet çok rahat yenebiliyorsun ama karşına hep aynı rakipler ve aynı taktikler çıkınca sıkıyor. Vurma güçleri olarakta yavaş karakterler daha oturaklı vuruyor ama bunu oyun esnasında anlamak güç kişi den kişiye vuruş hız gibi değişiklikler var oyunda çoğu şey nerdeyse herşey güzelken online( ranked ) da oyunu zevk için değilde puan alıyım die oynayanların ( nerdeyse yüzde 80i ) ya naruto ( sage yada hokage modunda ) , ya minato , ya deidara yada sasori yi alıyor. Buda şevk kırıyor ama cidden oyunda bir kişi ile ustalaşırsanız yenilmeniz çok zor . Vs mode inanılmaz zevkli bunuda eklemek isterim:)

Shadow-YB

23.11.2010 12:29:53

0
quote:

Orijinalden alıntı: ay_could Çok büyük hevesle aldım çok büyük hevesle oynadım ama onlinede bi 80maç yapın( ranked ) herkesin hep aynı kişileri alması vede naruto(sage mode ,deidara gibi) kişilerin bariz avantajları insanın canını sıkıyor ama yinede güzel oyun
evet bazı karakterlerin avantajları var gibi ama bence bir iki karakterde ustalaşınca çok kolay yenilebilir onlar. genellikle bütün karakterlerin özel saldırıları ve ultimate jutsuları eşit miktarda dmg veriyor. eski oyunlarda daha farklıydı bu he karakter daha değişik dmg veriyordu. daha paini açmadım ama yardımcı olarak bir pain birde güzel bir atak karakter alıp üstüne bide çok ustalaştığın bir karakteri alınca çok kolay yenilir o deidara ve naruto gibime geliyor. (deidaranında saldırılarını anca farkettim kare ile daha fazla ve güçlü atak yapıyo yuvarlaktakilerde hiç bişe yokmuş:P)

ay_could

23.11.2010 09:58:50

0
Çok büyük hevesle aldım çok büyük hevesle oynadım ama onlinede bi 80maç yapın( ranked ) herkesin hep aynı kişileri alması vede naruto(sage mode ,deidara gibi) kişilerin bariz avantajları insanın canını sıkıyor ama yinede güzel oyun

Shadow-YB

23.11.2010 00:25:08

0
quote:

Orijinalden alıntı: Kırmızı Pervane Güzel oyun olmuş naruto.Severek oynuyorum
aynen daha bu gün aldım ama güzel yapmışlar. hikaye modu biraz sıksada incelemede dendiği gibi geri kalanları harika. özellikle sasuke naruto dövüşü efsane olmuş.

Kırmızı Pervane

22.11.2010 19:10:17

0
Güzel oyun olmuş naruto.Severek oynuyorum

iNchPunch

18.11.2010 15:41:04

0
quote:

Orijinalden alıntı: C.R.U.I.S.E.R

Anime'lerin ilk bölümleri aldatıcı olabiliyor. Ben Naruto ve Katekyo Hitman Reborn'un ilk bölümlerini seyredip beğenmemiştim. Sonradan sabredip bitimeyi göze aldığımda beğendim One Piece'e bir türlü ısınamadım. Çizimleri itici geliyor. Fırsat olursa onu da sabredip izleyeceğim
usta kesinlikle one piece izlemelisin ben 3 büyükler yani bleach naruto one piece hepsini izledim ama arlarından eglenceli ve seve seve izledigim tek anime one piece haatta şimdi baştan izliyorum o derece keyifli bir anime:) Özelikle seslendirmeler harika... ilk başta çizimler kötü gelebilir nedeni ise one piece kac senelik anime ilk 50 yad a60 dan sonra çizimler gayet güzelleşiyor:)

Atheshlee

17.11.2010 00:40:11

0
ubisoftun naptığı naruto oyunları çok daha keyifliydi. shippuuden işine girip tekrar canlandırsa ya fanları...

M.A.N.G.A.K.A

16.11.2010 22:14:50

0
quote:

Orijinalden alıntı: Affliction Animesinin ilk bölümlerini izleyip bırakmıştım neden bilmiyorum ama arşivimde PS3 için çıkan iki oyunuda mevcut. Bir ara saracam iyice oyunlarına ama. :) Animesini tekrar izlemek istemiyorum. O kadar bölümü seyretmesi ölüm gibi geliyor. (:
Anime'lerin ilk bölümleri aldatıcı olabiliyor. Ben Naruto ve Katekyo Hitman Reborn'un ilk bölümlerini seyredip beğenmemiştim. Sonradan sabredip bitimeyi göze aldığımda beğendim One Piece'e bir türlü ısınamadım. Çizimleri itici geliyor. Fırsat olursa onu da sabredip izleyeceğim

TheMEA

16.11.2010 22:09:48

0
Tobi nasıl Madara değil? Abi açıkladı resmen ben Madara'yım diye Sasuke-Itachi savaşından sonra...

Queen Hentai

16.11.2010 21:41:06

-1
Animesinin ilk bölümlerini izleyip bırakmıştım neden bilmiyorum ama arşivimde PS3 için çıkan iki oyunuda mevcut. Bir ara saracam iyice oyunlarına ama. :) Animesini tekrar izlemek istemiyorum. O kadar bölümü seyretmesi ölüm gibi geliyor. (:

BSC Misafiri

16.11.2010 20:32:50

0
Şimdi trailer videosundan birini izledim animeyle tamı tamına örtüşmüş ve çok hoşuma gitti keşke bir ps3 üm olsaydı diyorum ;) veya xbox :D

Gabriel Van Helsing

16.11.2010 19:55:17

0
[spoiler=2024231372]Hocam mangada Naruto gerçek paini de yendi,nagato öldü ,kabuto orochi oldu,sasukenin ems i var,ninja alliance kuruldu,100.000 zetsu vs 80.000 shinbo savaşı başladı,tobi büyük ihtimalle madara değil bu arada[/spoiler]

BSC Misafiri

16.11.2010 16:47:43

0
teşekkürler inceleme için video inceleme olarak AC:brotherhood du incelencekmi levent abi

Manicial

16.11.2010 16:41:10

0
Keyifliydi biraz.Sıkılmadan bitirdim

GodOfWar58

16.11.2010 16:39:56

0
Neden SvR 11 gibi bir oyunun incelemesi yapılmadı çünkü çok güzel bir oyun..

Razura

16.11.2010 16:22:28

0
Teşekkürler inceleme için,animeyi veya mangayı takip etmeyenlerin sıkılacağı fikrine katılıyorum.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

Naruto: Ultimate Ninja Storm 2 Levent Polater 7 / 10 oy
KÜNYE
Naruto: Ultimate Ninja Storm 2
+ TAKİBE
AL
4 kişi bu oyunu takip ediyor.
Artılar
 • Bol karakter
 • Başarılı sunum
 • Göz alıcı grafikler
Eksiler
 • Monoton hikaye aktarımı
 • Konu ile alakasız bir sürü yan görev
 • Müzikler
 • Az Multiplayer modu
Editör Notu: Türü sevenlere.
7,4
2.0
11
OY
5,7
PC TEST SİSTEMİMİZ
 • İşlemci Intel Core i7-4790K 4.00 GHz
 • RAM 8 GB DDR3 1600 MHz
 • Ekran Kartı Nvidia GeForce GTX970M 4GB GDDR5
 • Sabit Disk 128GB SSD
İNCELEME VE ÖN İNCELEMELER
22 Eylül 2014 Pazartesi 7,0
Pixel Piracy Piksel piksel açık dünya korsan oyunu Pixel Piracy'i inceliyoruz. Samet Konuksal
18 Eylül 2014 Perşembe
World of Warships Ön İnceleme World of Tanks ve World of Warplanes'in ardından, World of Warships ile savaş denizlere taşınıyor! Tunahan Başol
2 Aralık 2013 Pazartesi
World of Tanks Xbox 360 Edition: Beta İnceleme Xbox 360'ta tank istilası başladı. Savaş alanında durumlar nasıl? Samet Konuksal
7 Kasım 2013 Perşembe 7,5
Football Manager 2014 Rekabetsiz ortam Football Manager serisini kötü yönde etkiliyor. Samet Konuksal
13 Ağustos 2013 Salı 8,8
Dragon's Crown Vanillaware, bir 2D aksiyon-rpg oyununun nasıl olacağının güzel bir örneğini sunuyor. Alkan Adakaner
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız