Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

gPotato'nun GamesCom Listesi Belli Oldu

Age of Wulin, firmanın önemli oyunlarından biri..

     Avrupa’nın önde gelen www.gPotato.eu portalı üzerinden hizmet veren online oyun yayıncılarından Gala Networks Europe, bu ay içinde Köln, Almanya’da organize edilecek olan Gamescom fuarına katılacağını duyurmaktan büyük bir mutluluk duymaktadır.

     gPotato.eu fuarın halka açık kısmında mevcut olup, oyunlarının özel videolarını ve oyuncuları gelecek yıl neler bekleyeceğini sunacak. Fuar standında gPotato.eu’nun merakla beklenen 9. Oyunu olan dövüş sporu MMO Age of Wulin: Legend of the Nine Scrolls ‘un ve ismi daha açıklanmayan 10. Oyununun fantastik yeni videoları gösterilecek.

     gPotato.eu topluluğu üyeleri ve Gamescom ziyaretçileri ayrıca Allods Online, Rappelz, Flyff ve Dragonica gibi değişik gPotato.eu oyunlarının GM’leri ile tanışma ve vakit geçirme imkanına sahip olacak. gPotato.eu takım üyeleri ayrıca fuar standında oyunlar, etkinlikler düzenleyip ve hediye eşyalar dağıtacak. CosPlay etkinliğinde ise gPotato.eu sünger patatesi, gPotato sanal para kuponları ve Dell XPS Laptop gibi ödüller dağıtılacak.

     Gamescom için diğer bir özel etkinlikte Allods Online’daki en iyi savaşları, görevleri ve özel mücadeleleri gösteren oyun topluluğunun üyeleri tarafından profesyonel standartlarda hazırlanmış özel video gösterimi olacak. Bu şov gPotato.eu tarafından ayrıcalıklı olarak ilk defa Gamescom’da yapılacak ve gPotato.eu oyuncularının emeğini fuarda göstermekten büyük bir gurur duymaktadır.

     Ayrıca fuar ziyaretçileri bazı gPotato.eu yapımcıları ile tanışma fırsatı elde edip onlarla sohbet etme ve fikir paylaşımı fırsatını bulacaklar.
 
                                                                                                               Basın Bülteni
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Age of Wulin: Legend of the Nine Scrolls Gala Networks Europe MMO
Mega Man'in Portal Silahı Olursa Driver: San Francisco'dan Yeni Görseller
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

11.8.2011 09:36:37

0
Age of Wulin, Crouching Tiger Hidden Dragon tadında bir görsellik sunuyor. Şu sıralarda kafayı sıyırmak üzereyim. Zira tank, dps, healer tabanlı ortaçağ class sistemi oyunlardan zevk almadığımı keşfetmek bir bakıma MMORPG oynamaktan soğutmak üzere (bunun nedeni sanırım ilk 3D mmorpg olarak Silkroad Online oynamamdan kaynaklı sanırım, o zamanlar sadece çin karakterleri vardı). Şu sıralarda da deli gibi uzakdoğu tabanlı oyun arıyorum. Hala da bulamadım. "Blade&Soul" u bekliyorum şimdilik. Age of Wulinden başka sizin tavsiye edebileceğiniz Martial Arts tabanlı MMORPG var mıdır ey ahali? (Twelve Sky 2, 9 Dragons, Scarlet Legacy, Jade Dynstany, Silkroad Online dışında.) Benim takılıp kaldığım nokta bunlar arasında karakter animasyonları ve kullanılan renk paleti. Blade&Soul bu isteğimi karşılayacak gibi ama çıkışı ne zaman belli dğeil sanırım :S

Wolf Larsen

10.8.2011 23:06:19

0
Age of wiulunu 10 dakikadan beri takip ediyorum, çıkarsa bi deneyeceğim.

BSC Misafiri

10.8.2011 19:19:51

0
project 10 enteresan olabilir

prowent55

10.8.2011 17:31:01

-2
japonlardan başka bu oyunlara ilgi göseren olmaz :S
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Age of Wulin: Legend of the Nine Scrolls
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız