Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

YU-GI-OH! Duel Links’te Yaratık Çağırmanın Yepyeni Bir Yolunu Keşfedin!

 
 
Konami Digital Entertainment B.V. (KONAMI), Yu-Gi-Oh! DUEL LINKS'in Summon (Yaratık Çağırma) becerisini en üst seviyeye çıkararak, oyuna ultra güçlü canavarları Düellolara getirmenin yepyeni bir yolunu eklediklerini duyurdu. 28 Şubat itibarıyla Yu-Gi-Oh! DUEL LINKS’in Rush Duel modunda Maximum Summoning (Maksimum Çağırma) yeteneği sizlerle olacak. Bu yeni Special Summons (Özel Çağrı) türü, yeni bir canavar kartı türü olan Maximum Monsters ile geliyor.
 
Maximum Summoning, birbirinden özel üç Maksimum Monster’ı muazzam güç ve kapasiteye sahip tek bir mega canavara dönüştürüyor. Elinde gerekli üç Maximum Monster bulunan oyuncular, bunları sahadaki belirli Bölgelere Maximum Summon edebilir. Böylece bu üç kart, inanılmaz saldırı gücüne ve üç kartın her birinin bireysel efektlerini kullanma yeteneğine sahip tek bir canavara dönüşür.
 
Örneğin, “The Three Harpie Sisters.” ("Üç Harpie Kız Kardeş") ile zafere giden yolda kanatlanıp uçmak için Maximum Summon yeteneğini kullanabilirsiniz. 3400 ATK'ya sahip devasa, tek bir canavar oluşturmak için Harpie Lady Sisters [L], Harpie Lady Sisters ve Harpie Lady Sisters [R]’ıMaximum Summon edin.
 
Harpie Lady Sisters [L],Harpie Lady Sisters ve Harpie Lady Sisters [R]’ı, bu özel kampanya boyunca ÜCRETSİZ giriş ödülleri olarak kazanabilirsiniz. Ayrıca giriş yaptığınız her gün için toplam 1.000 Mücevher de dahil olmak üzere bir dizi bonus sizi bekliyor. Günlük giriş ödüllerinin tam listesi şöyle:
 
1. Gün: Legendary Duelists Rainbow Pack (SEVENS / Premium)
2. Gün: 250 Gems
3. Gün: Dream UR Pack (Rush Duel / Premium)
4. Gün: 250 Gems
5. Gün: UR/SR Ticket (Rush Duel / Premium)
6. Gün: 250 Gems
7. Gün: Dream SR Ticket (Speed Duel)
8. Gün: 250 Gems
 
Bedava kazanabileceğiniz hediyeler bununla da bitmiyor. Ayrıca Rush Edition Arşiv Becerilerini ve “Harpie Lady Sisters”ın da yer aldığı hatıra niteliğindeki oyun içi Oyun Matınve Kart Kılıflarını da etkinlik sırasında kazanma şansınız var.

Daha fazla bilgi için oyunun resmî sitesini ziyaret edin: https://www.konami.com/yugioh/duel_links/.
 
basın bülteni 

Bu haberin bağlantısı
URL
kart macera yugioh
Rise of the Ronin'in Yeni Fragmanı Dövüş Sistemine Odaklanıyor Epic Games'in Veritabanındaki 200 GB'lık Veri Sızdırıldı!

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
YU-GI-OH! Duel Links
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız