Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

World of Warships'te Eski Düşmanlar Islak Mezarlarından Kalkıyorlar

 
      Bundan tam bir yıl önce, kumandanlar güçlerini birleştirerek denizleri Rasputin ve karanlık Zikasa güçlerinin lanetinden kurtarmayı başarmışlardı ama bu sadece başlangıçtı. Aradan geçen bir yıl boyunca Rasputin karanlıklar ardında gizlendi, bekledi, planlarını yaptı ve World of Warships limanlarına bir kez daha terör saçmaya kararlı. Acaba kaptanlar insanoğlunu ve açık denizleri karanlığın güçlerinden sonsuza dek kurtarmayı bu kez başarabilecekler mi?

     26 Ekim'de oyuna gelen Karanlıktaki Günışığı adlı yeni Cadılar Bayramı misyonunda oyuncular, Transilvanya'ya ve Silver Spear Takımadası'na geri dönerek kötülüğün güçlerine karşı yepyeni 4 gemiyle çarpışacaklar.

     Bu sefer nöbetçi kuleleri siz onları korurken size destek olacak ve karanlıklar diyarına açılan geçidin kapanmasında önemli rol oynayacaklar. Düşman kuvvetleri diğer boyuttan dünyamıza geçerken okyanus üzerinde yayılan şeytani sis, işleri iyice zorlaştıracağa benziyor. Bu sis sizin ve arkadaşlarınızın gemilerinin HP'lerini hızla eritirken düşman gemilerini iyileştirme özelliğine sahip. O nedenle lanetli armadayı bir an önce indirmeniz kilit önem taşıyor. Özetle yapmanız gereken, nöbetçi kulelerini savunmak, Rasputin'le karanlık denizlerin garabeti Gorgon'u ait olduğu yere, denizin derinliklerine göndermek ve düşman gemilerini yok ederek Transilvanya'yı kurtarmak.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
wargaming.net pc f2p oynaması ücretsiz free to play world of warships mmo action
Seagate, 2020'ye kadar 20TB Hard Disk Planlıyor Magic The Gathering Arena Kapalı Betası Kasım'dan Sonra

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
World of Warships
+ TAKİBE
AL
8 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız