Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

World of Warships’te Elementlerin Savaşı Başladı

 
   World of Warships’te önümüzdeki haftalar boyunca elementlerin savaşı hüküm sürecek. 4 Mayıs’a kadar devam edecek etkinlikte oyuncular ateş ya da su elementlerinden birini seçerek hem kendileri hem de aynı elementi seçen takım arkadaşları için değerli ödüller kazanma fırsatı elde edecek. 
 
   Elementlerin Savaşında tarafınızı seçtikten sonra savaşa girecek ve 3 rounddan oluşan çarpışmalarda yer alacaksınız. 3 roundun 2’sini kazanan takım oyunu alacak ve hediyeleri kapacak. Kumandanlar temsil ettikleri elementlerin gücünü düşman gemilerini batırarak, savaşları kazanarak, karşı takıma bol bol hasar vererek, başarılar ve deneyimler elde ederek arttıracaklar.
 
   Takımınızın kazandığı savaşlardan elde ettiğiniz oyun içi altınlarla Hediye Dükkanlarından alışveriş yapabilir, benzersiz gemi Kamikaze R dahil birçok değerli oyun içi eşya satın alabilirsiniz.

   Ne var ki etkinlikle asıl sürpriz, World of Warships geliştirici ekibinden geliyor. Ekip, Elementlerin Savaşına en çok katkıda bulunan ilk 100 oyuncuyu tespit edip adlarını oyun tarihine yazacaklarını belirtiyorlar.
 
   Bu savaşta tarafınız seçip yeriniz almak için hemen şimdi https://elements.worldofwarships.eu adresine gidin. 

Bu haberin bağlantısı
URL
wargaming.net pc f2p oynaması ücretsiz free to play world of warships mmo action
Civilization V Steam'de 10 Milyon Adet Sattı Ubisoft İki Yeni Stüdyo Açıyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
World of Warships
+ TAKİBE
AL
8 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız