Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

World of Tanks'in Evriminin Son Noktası ‘Modern Armor’ Xbox ve Playstation'da Sahneye Çıkıyor

 
Bugün World of Tanks, en yeni evrimi olan World of Tanks Modern Armor'u getirerek savaşı bir adım ileri taşıyor. PlayStation 4 ve 5 ile Xbox One, Xbox Series S ve X üzerinden çapraz oynanış imkânı sunan bu üst düzey savaş aracı avcılığı, şimdi tüm dünyadan milyonlarca konsol oyuncusunun elinin altında.

Modern savaşlar, oyunun tarihinde ilk defa meydanlara iniyor ve ön cepheye yepyeni ve yüksek tempolu bir oynanış getiriyor. Oyuncular aynı zamanda yeni haritalar ve sarf malzemeleri, dönem tabanlı eşleştirici, 3B komutanlar ve elbette ki 20. yüzyılın sonlarından gelen gelişmiş tanklardan oluşan ve gün geçtikçe büyüyen bir listeyi de keşfetmeye başlayacak.

Modern Armor destanıyla birlikte gelecek ilk bölüm olan İlk Darbe'de, iki kudretli ittifak ön plana çıkacak: Batı İttifakı ve Doğu İttifakı. Bu gruplar toplamda 18 tanktan oluşacak ve tamamı daha en baştan oyuncular tarafından araştırılmaya açık olacak. Batı İttifakı gerçek Amerikan kudretiyle dolup taşan bu tanklarla meydanlara iniyor: M46A1 Patton, M47 Patton, M48A5PI Patton, M60’61 Patton, M60A1 Patton, M60A3 Patton, M1 Abrams, M1A1 Abrams ve M1A2 Abrams. Doğu İttifakı ise savaşa bu sapasağlam Sovyet gücüyle giriş yapıyor: T-72BM, T-44A, T-54 obr. 1949, Object 165, T-62, T-72A, T-72AV, T-72B, T-72BM ve T-72BU. Aynı zamanda oyuncuların modern tank koleksiyonları için iki premium tank da burada.

World of Tanks Console'un Baş Yapımcısı TJ Wagner: “Oyuncuların keyifle oynamalarını dilediğimiz bu modern tankları ve sıfırdan tasarladığımız yepyeni haritaları getirmekten büyük mutluluk duyuyoruz! T42 veya M1A2 Abrams gibi tanklar sayesinde, oyuncular farklı dönemler arasında geçiş yapabilecek ve modern tankları yepyeni yetenekler ve donatımlar eşliğinde tecrübe ederek, oyun deneyimlerini bir sonraki seviyeye taşıyabilecek. Modern Armor bugüne kadar ortaya koyduğumuz en büyük yenilik ve World of Tanks Console topluluğuyla birlikte İlk Darbe'de savaşlara atılmak için gerçekten sabırsızlanıyoruz!"

Bu yeni tankların yanı sıra, yeteneklerle dolup taşan 3B komutanlar ve yeni, inovatif sarf malzemeleri de sizleri bekliyor. Oyuncular artık savaşlarda Sis Perdeleri kullanarak stratejiler geliştirebilecek ya da Gövde Yamalarıyla kritik canlarını azar azar doldurabilecek. Ek tank parçalarıyla birlikte bu sarf malzemeleri, oyuncuları savaş meydanında zaferlere taşıyacak.

Modern Armor'ın getirdiği dönemler sayesinde, oyuncular Soğuk Savaş'ın 50 yılını birden keşfedecek. 1950'lerden başlayarak sonrasına uzanan bu dönemler üç ayrı tarih dilimine bölünmüş durumda: Savaş Sonrası, Gerginlik ve Yatışma. Soğuk Savaş Kipi aynı zamanda dönem tabanlı eşleştirme sistemiyle de savaşlarda dengeyi koruyacak.

Dört yeni harita da Güneydoğu Asya'dan, Almanya'ya ve Norveç'ten Orta Doğu'ya kadar uzanan bir çok noktayı ayaklarınıza getiriyor. Oyuncular mevcut II. Dünya Savaşı haritalarının neredeyse iki katı

büyüklüğünde olan ve bu ekstra alan sayesinde yepyeni savaş stratejilerine imkân veren arazilerde savaşma şansı yakalayacak.

Modern Armor ve ilk bölümü olan İlk Darbe'nin çıkışıyla birlikte, World of Tanks kendini aydan aya gelecek olan yeni içerikler, bölümler ve sezonlarla dolu bir sürece adıyor ve böylece hem Xbox hem de PlayStation'daki oyuncular için süregelecek bir aksiyon vadediyor.
 
Modern Armor ile ilgili detaylar için: console.worldoftanks.com

Bu haberin bağlantısı
URL
Wargaming.net PC Xbox One PS4 Strateji World of Tanks mmo f2p
Super Mario Party için Online Oynanış Güncellemesi Yayınlandı Monster Hunter Rise Versiyon 2.0 Güncellemesi 28 Nisan'da Yayınlanıyor

BSC Misafiri

27.4.2021 22:06:26

0
Bu oyuna nedense birturlu ısınamadım
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
World of Tanks ÇOKLU PLATFORM
+ TAKİBE
AL
14 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız