Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

World of Tanks'e Işın İzleme (Ray Tracing) Geliyor

 
Oyun dünyasının şu sıralar oldukça fazla duymaya başladığı ışın izleme (ray tracing) teknolojisi, çok oyunculu oyun olan World of Tanks'e geliyor. Geliştirici firma bu konuyla ilgili bir Geliştirici Günlüğü videosu yayınladı.
 
Intel ile işbirliği içinde Wargaming Studio, ışın izlemeyi desteklemeyen grafik kartlarına sahip bilgisayarlar da dahil olmak üzere, DirectX 11 uyumlu her bilgisayarda teknolojiden yararlanmamızı sağlayacak bir çözüm geliştirdi.
 
World of Tanks'in grafik dizayncısı Bronislav Sviglo durumla ilgili, "Işın izleme oyun dünyası için gerçek bir devrimdir ve biz de bu devrimin bir parçası olacağız. Intel ile birlikte ışın izleme teknolojisini kullanmak sadece bir başlangıç. Demomu indirerek emeğimizin meyvelerini kontrol edebilirsiniz." dedi.
 
Buraya tıklayarak demoyu indirip deneyebilirsiniz. Geliştirici Günlüğü videosunu da aşağıdan izleyebilirsiniz.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak GamePressure Wargaming.net PC Xbox One PS4 Strateji World of Tanks mmo f2p
Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville EA ve Origin Access Deneme Sürümü Erişime Açıldı Insomniac Games'ten Craig Goodman Hayatını Kaybetti

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
World of Tanks ÇOKLU PLATFORM
+ TAKİBE
AL
14 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız