Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Twin Mirror Bölümler Halinde Çıkacak

 
Yayıncı Bandai Namco ve geliştirici Dontnod Entertainment, hikaye odaklı soruşturma oyunu Twin Mirror'ın bölümler halinde sunulacağını duyurdu. Oyun toplamda üç bölümden oluşacak ve ilk bölüm “Lost on Arrival” 2019'un başlarında PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak.

Oyunun tanıtım yazısı:
 

Hikaye ağırlıklı ve kararlarınıza göre şekil alan Twin Mirror'da eve dönüş ve kalp kırıklıklarının getirdiği zorluklarla ilgili değişken bir psikolojik yolculuğa çıkın.
 
En yakın arkadaşının cenazesi için büyüdüğü Batı Virginia'daki Basswood kasabasına dönen, yakın zamanda bir ayrılık atlatmış 33 yaşındaki Sam'in duygusal hikayesine giriş yapın.
 
Depresif ve keyifsiz bir ruh halinde olan Sam, kendini buraya ait değilmiş gibi hissederken, bir sabah otel odasında kıyafetleri kan içinde ve bir önceki gece nerede olduğunu hatırlayamadan uyanır ve adını temize çıkarmak amacıyla bu gizemi çözmek için bir maceraya atılır.
 
Ana özellikler
 
Heyecan verici bir araştırma - Anılarınızdaki boşlukları doldurun ve Batı Virginia'daki bu kasabanın karanlık yer altını keşfederek doğruları su yüzüne çıkarın.
 
Duygusal bir yolculuk - Sam'in macerası, kendini bulma ve kalbindeki yaraları iyileştirme amaçlı bir kefaret hikayesine dönüşür.
 
Fark yaratan kararlar - Sam'in hikayesini kontrol edin ve Sam'in Basswood sakinleriyle olan ilişkilerini şekillendirin.

 
Gamescom 2018 fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Twin Mirror Dontnod Entertainment hikaye odaklı soruşturma oyunu
Trials Rising 12 Şubat 2019'da Çıkacak Bandai Namco ve Supermassive Games The Dark Pictures: Man of Medan'ı PS4, Xbox One, PC için Duyurdu

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Twin Mirror
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız