Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Switch Oyunu Pikmin 4 için Yeni Fragman Karakter Tasarım Mekaniğini Gösteriyor

 
 
Nintendo, Pikmin serisinin yeni oyunu Pikmin 4 için "Rise to the Occasion" adlı resmi giriş fragmanını yayınladı. Garip bir gezegende büyük bir göreve atılacağımız ve küçük yaratıklara rehberlik edeceğimiz oyunda karakter özelleştirme sistemi yer alacak ve karakteri belli oranlarda kişiselleştirebiliyoruz.
 
Switch oyunu Pikmin 4 yakında geliyor
 
 
 
Küçük bitki benzeri canlılarla beraber atılacağımız bu macerada onları büyütebiliyor, komuta edebiliyor ve karşımıza çıkan tehlikeleri alt edebiliyoruz. Farklı farklı canlı türlerinin yer aldığı oyunda onlara rehberlik ediyor ve türlü türlü Pikminleri kendi ekibimize dahil edebiliyoruz. Oyunda her Pikmin sınıfının farklı özellikleri ve görünüşleri bulunuyor.
 
Serinin yeni oyunuyla beraber Buz Pikmin sınıfı oyuna dahil oluyor ve bununla beraber düşmanları dondurabiliyor ve hareketsiz bırakabiliyoruz. Bir yandan Pikminleri kontrol ederken diğer yandan ise bizlere sunulan dünyayı keşfedebiliyor ve yeni mekanlara doğru adım atabiliyoruz.
 
Farklı farklı engellerle karşılaşabileceğimiz ve platform zorluklarının da bulunduğu Pikmin 4, 21 Temmuz'da Switch için çıkmaya hazırlanıyor. 
 
Pikmin 4 için yeni fragman 
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu pikmin 4 pikmin nintendo wii u nx shigeru miayamotu strateji rts
Street Fighter 6 için Fan Yapımı Power Rangers Modu Yayınlandı Crime Boss: Rockay City için Yeni Güncelleme Yol Haritası Belli Oldu

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Pikmin 4
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız