Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Starcraft II 10 Yaşında

 
StarCraft II bugün onuncu yaşına basıyor! Blizzard, oyunun yaş gününü kutlamak adına, oyuncular tarafından talep edilen özellikleri 10. Yıldönümü Yaması'yla birlikte StarCraft II'ye getirdiklerini açıkladı. Yama şu anda bazı ek değişikliklerle birlikte resmi olarak devrede.
 
STARCRAFT II'NİN BUGÜNE KADARKİ EN BÜYÜK YAMASI - Galaxy Harita Editörü güncellemeleri, yeni hikâye başarımları ve tüm co-op komutanları için yeni prestij kabiliyetleri.
 
STARCRAFT II'NİN ALL-STAR OYUNCULARINI SAVAŞ SANDIĞI TAKIM LİGİ'NDE İZLEYİN - Maçlar başladı bile! Bu heyecana youtube.com/starcraft adresi üstünden dahil olabilirsiniz. Dokuz takımı birbirleriyle buluşturan Savaş Sandığı Takım Ligi'nde her bir takıma bir profesyonel anlatıcı kaptanlık ediyor. Anlatıcılar tüm becerilerini ve bilgilerini sizinle paylaşacak.
 
STARCRAFT II KISA HİKÂYELERİ - StarCraft'ın Koprulu Sektörü'nde geçen ve her biri tek bir ırka odaklanan yeni kısa hikâyeler çıkarıyoruz. Bunlardan ilkiyse Alex Acks'in yazdığı “One People, One Purpose” olacak.
 
STARCRAFT II ESPORUNUN EN İYİ 10 MAÇI - StarCraft II geliştirici ekibinin üyeleri, StarCraft II esporunda son 10 yılda gerçekleşen en güzel anları, kişisel favorilerini ve unutulmaz sürprizleri sizlerle paylaşacak.
 
GİRİŞ YAPMA ÖDÜLÜ: WHITE-RA ANLATICISI - 27 Temmuz - 8 Ekim tarihleri arasında oyuna girerek yeni anlatıcı Protoss uzmanı White-Ra'yı ücretsiz olarak açabilirsiniz!
 
StarCraft II 10. Yıldönümü yamasında gelecek yeni içerikler hakkında daha fazla bilgi için: starcraft2.com
 
basın bülteni

Bu haberin bağlantısı
URL
Starcraft II: Wings of Liberty Blizzard Strateji PC Starcraft 2
Doudy Türkçe Yama Yayınlandı Rainbow Six Siege'in Y5S2.3 Güncellemesi Ertelendi

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
StarCraft II: Wings of Liberty
+ TAKİBE
AL
23 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız