Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Blizzard, StarCraft 2 için Yeni İçerik Geliştirmeyi Sonlandırdı

 
İlk olarak 2010 yılında StarCraft 2: Wings of Liberty ile çıkışını gerçekleştiren gerçek zamanlı bilim kurgu strateji oyununun geliştirilmesi büyük oranda yavaşlatılıyor.
 
Blizzard Entertainment'ın duyurusuna göre bundan sonra StarCraft 2'ye yeni içerik geliştirilmeyecek ve sadece sezonlar ve denge güncellemeleri yayınlanacak. StarCraft evreni için sırada ne olduğuna odaklanılacak.
 
Blizzard Entertainment baş yapımcısı ve başkan yardımcısı Rob Bridenbecker: "Brood War gibi önceki uzun süre var olan oyunlarımızla aynı şekilde StarCraft 2'yi de ana ve rekabetçi topluluklarımızın en çok önemsediği şeylere odaklanarak desteklemeye devam edeceğiz. Bunun anlamı, Commander ve War Chest gibi satın alınabilir ek içerikler yapmayacağız fakat sezonlar ve gerekli denge düzeltmelerini yayınlamaya devam edeceğiz."
 
"Bazı oyuncularımızın uzaklaştığımız bu içerikleri bizden istediğini biliyoruz fakat iyi haber şu ki bu değişiklik sayesinde sadece StarCraft II için değil, bir bütün olarak StarCraft evreniyle ilgili sıradaki adımı düşünebileceğiz."

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Polygon Starcraft II: Wings of Liberty Blizzard Strateji PC Starcraft 2
Sony, Spider-Man 3 İçin Çıkan Tobey Maguire ve Andrew Garfield Söylentileri Yalanladı GONNER2 22 Ekim'de Çıkıyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
StarCraft II: Wings of Liberty
+ TAKİBE
AL
23 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız