Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Shazam 2'ye 3 Yeni Karakter Eklendi

 
 
DC karakterlerinden biri olan Shazam'ın ilk film uyarlaması 2019 yılında vizyona girmişti ve şu sıralar da ikinci film çalışmalar yapılıyor. Henüz çekimler yapılmadı, ancak oyuncu seçimleri devam ediyor.
 
Son rapora göre filme 3 yeni karakter daha eklendi. Bu üç karakter için şu anda oyuncular aranıyor ve rollerin tam olarak ne olduğu belli değil. Gizemini koruyan bu roller sadece 3 kız kardeş olarak listelenmiş. Bu kız kardeşlerin de yaş farkları bir hayli fazla. 
 
Karakterlerin fiziksel özelliklerinin belli olabilmesi için de bazı oyuncular önerilmiş. En küçük kardeş için Zendaya, Halle Berry veya Eva Green ortanca kardeş için, Helen Mirren ise en büyük kardeş için. Tekrar edeyim, bu oyuncular bu roller için istenmiyor veya aday değiller. Sadece genel fiziksel özellikleri, yaşı gibi detayların belli olması için paylaşılan isimler. Ayrıca bu üç karakter için bir de filmin kötüsü olacakları söylenmiş.
 
Filmin yönetmeni daha önce ikinci filmin kötülerinin oldukça enteresan olacağını söylemişti.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak screenrant DC'nin Film ve Dizi Haberleri DC film dizi haber shazam 2 vizyon tarihi Shazam: Fury of the Gods konusu oyuncular
Stranger Things'in 4. Sezon Setinden Yeni Görseller Paylaşıldı WarnerMedia CEO'su Tenet'in Başarısızlık Olduğunu Kabul Etti

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
DC'nin Film ve Dizi Haberleri
+ TAKİBE
AL
2 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız