Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Roller Champions Konsollar ve Mobile de Gelecek, Oynanış Fragmanı, PC Kapalı Alfa Detayları

 
Ubisoft, oynaması ücretsiz roller derby oyunu Roller Champions'ın daha önce duyurulan PC versiyonunun yanı sıra PlayStation 4, Xbox One, Switch ve mobil cihazlara da geleceğini duyurdu.

Tüm platformlar için 2020'de çıkacak. Net çıkış tarihi henüz belli değil.
 
Ubisoft ayrıca PC üzerinde kapalı alfa düzenleyeceklerini duyurdu. 11 Mart'ta başlayacak ve 12 gün sürecek. Karakter özelleştirme, yeni arena ve yeni hareketler içerecek alfaya roller-champions.ubisoft.com adresinden kayıt yaptırabilirsiniz.

Kapalı alfadan sonra kapalı beta da düzenlenecek. Detayları daha sonraki bir tarihte açıklanacak. 
 
Roller Champions üçe üç oynadığınız beceriye dayalı bir takım sporu oyunu. Kurallar basit: Topu al, topu kaybetmeden sahada bir tur tamamla ve gol at. Gol atmadan önce ek turlar tamamlayarak daha fazla puan da alabilirsiniz. Her bir oyundan sonra hayranlar kazanacaksınız, karakterinizi özelleştireceksiniz ve sponsorların ve hayran kutlamalarının kilidini açacaksınız.

Yeni oynanış fragmanını içeren duyuru videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Roller Champions Ubisoft oynaması ücretsiz roller derby oyunu
2020 Zula Kadınlar Turnuvası Tamamlandı! Loki Dizisinin Setinden Yeni Görseller Paylaşıldı, WandaVision'ın Çekimleri Bitti

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Roller Champions ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız