Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

2020 Zula Kadınlar Turnuvası Tamamlandı!

 
     Türkiye’nin kadınlara özel ilk espor etkinliği olan “Zula Kadınlar Turnuvası”, Nonstop Zula Espor Merkezi’nde bu yıl ikinci kez espor severlerle buluştu.

     Zula’nın yaratıcısı InGame Group tarafından, Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle, kadın esporcuların Zula arenasında daha fazla yer alması amacıyla düzenlenen turnuva için Nonstop Zula Espor Merkezi, sabah saatlerinden itibaren espor severlerle dolmaya başladı. Turnuva, İdlip şehitleri için saygı duruşunda bulunulmasının ardından İstiklal Marşı ile başladı.

     Geçen yıl olduğu gibi yoğun ilgi gören turnuva öncesinde, Kadınlar Ligi’nde yer alan İstanbul Wild Cats ve Mod-z takımları bir gösteri maçı gerçekleştirerek, espor taraftarlarının coşkusunu artırdı. Gün boyunca süren turnuva heyecanı sürpriz hediyelerle renklendi.

     Turnuva için yaklaşık 200 kadın Zula oyuncusu başvuru yaparken, elemeleri geçen 62 kişi 10 bin TL ödül havuzu için yarıştı. Bireysel katılımla gerçekleşen turnuvada yaşanan kıyasıya rekabette, turnuvada geçen yıl birinci gelen Hande “Handeizm” Çarkçı, rakiplerini eleyerek ikinci kez şampiyonluğa uzanırken, Yağmur “Kiesay” Vodina ikincilik, Gizem “Luie” Harmankaya üçüncülük, Ayşe “wAura” Aslan dördüncülük, Cansu “TaO” Güven de beşincilik ödüllerinin sahibi oldu.

     Tüm espor severlere açık olan turnuvayı 1000’i aşkın espor tutkunu, Nonstop Zula Espor Merkezi’nde ücretsiz olarak izledi.

Zula’dan kadın esporculara tam destek
 
      Esporda kadınların varlığını güçlendirmek için yaptığı çalışmalarla kadın esporculara tam destek veren Zula’nın geliştiricisi InGame Group, takımlarla iş birliği içinde çalışmalarını sürdürüyor. Geçtiğimiz yıl Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle kadınlara özel ilk espor turnuvasını hayata geçirmesinin yanı sıra, Bu yıl Zula Kadınlar Ligi’ni başlatacak olan InGame Group, espor alanında kariyer yapmak isteyen tüm kadınların yetenek ve yetkinliklerinin gelişimini yakından takip ediyor.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
zula türk yapımı türk oyunu mmo fps mmofps shooter madbyte games
VFŞL’de 5. Hafta Maçları Tamamlandı Roller Champions Konsollar ve Mobile de Gelecek, Oynanış Fragmanı, PC Kapalı Alfa Detayları

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
ZULA
+ TAKİBE
AL
12 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız