Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Roguelite Türündeki "Sword of the Necromancer" PC ve Switch İçin Duyuruldu

 
Geliştirici stüdyo Grimorio of Games roguelite olacak olan yeni oyunu Sword of the Necromancer'ı PC ve Nintendo Switch için duyurdu. Oyunun çıkış tarihi henüz açıklanmadı. Oyun İngilizce, İspanyolca ve Katalanca dillerini destekleyecek.
 
Oyunun Nintendo Switch versiyonunda Code Scanner yani Kod Tarayıcı bir sistem olacak. Joy-Con'un üzerinde IR kamera ile oyun için dağıtılan fiziksel ve dijital dağıtılan kodları tarayabileceksiniz ve sıradışı özelliklere sahip eşyalara ve canavarlara sahip olabileceksiniz. Oyunun tanıtım yazısını, Kod Tarayıcı sistemini ve oynanış fragmanını aşağıda bulabilirsiniz.
 
Oyunun Tanıtım Yazısı:
 
Sevdiğin birini geri getirmek için ne yapardın?
 
Necromancer'ın yasak kılıcını kullanarak Koko'yu kurtarmak için Tama'ya yardım et. Zindanın derinliklerine ulaşın ve Koko'yu ölümden geri getirmek için yeterli ruh gücü kazanmaya çalışın. Yeterli ruh gücüne erişebilmek için ise 5 gardiyanı ve Necromancer'i yenin.
 
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak gematsu Sword of the Necromancer Roguelite Dugeon Crawler Zindan Keşif
Açık Dünya Keşif Oyunu Eastshade 21 Ekim'de PS4 ve Xbox One'a Geliyor Persona 5 Royal'dan Yeni Oynanış Videosu

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Sword of the Necromancer
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız