Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Persona 5 Royal'dan Yeni Oynanış Videosu

 
Atlus tarafından geliştirilen Persona 5 Royal'dan yeni bir oynanış videosu resmi Twitter hesapları üzerinden paylaşıldı. Bu yeni oynanış videosunda Goro ve Joker'i sohbet ederken görüyoruz.
 
Persona 5 Royal'ın 31 Ekim'de Japonya'da, 2020'de Amerika ve Avrupa'da PlayStation 4 için piyasaya sürülmesi planlanıyor. Bahsi geçen videoyu ve Persona 5 Royal ile oyuna eklenecek yenilikleri aşağıda bulabilirsiniz.
 
Persona 5 Royal'in getirdiği yeniliklerden ilki yeni bir karakter. Güzel bir kız olan Kasumi Yoshizawa, ana karakterin Tokyo'ya taşındığı aynı yıl Shujin Akademisi'ne transfer olur. Shujin Akademisi'nin, ortaokuldan bu yana ritmik bir jimnastikçi olarak büyük başarılar elde eden Kasumi Yoshizawa'dan okulun geleceği için büyük beklentileri vardır.
 
İkinci yenilik yeni bir sırdaş karakter. Hayalet Hırsızları'nın yeni bir sırdaşı olan Takuto Maruki yarı zamanlı çalışan okul danışmanı. İyi dinleme becerileri ve detayları önerileriyle öğrenciler arasında popüler bir kişilik.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak DualShockers Persona 5 Atlus Yusuke PlayStation 4
Roguelite Türündeki "Sword of the Necromancer" PC ve Switch İçin Duyuruldu Geçtiğimiz Haftanın Birleşik Krallık'ta En Çok Satan 10 Oyunu

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Persona 5 Royal
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız