Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Prince of Persia: The Lost Crown Hikaye Fragmanı

 
 
Yayıncı Ubisoft ve geliştirici Ubisoft Montpellier, yandan görünümlü aksiyon platform oyunu Prince of Persia: The Lost Crown için hikaye fragmanını yayınladı. Ayrıca 11 Ocak 2024 tarihinde bir demo sürümünün yayınlanacağını duyurdu.
 
Seride yer alan zaman güçleri ve hikaye parçaları yer alıyor 
 
 
 
Pers dünyasında geçen bu platform aksiyon macera oyunu içerisinde akrobatik hareketlerle beraber savaş yeteneklerimizi sergileyebiliyor ve aynı zamanda bunlar üzerinde ustalaşmaya çalışıyoruz. Eşsiz kabiliyetlerimizle beraber zaman güçlerini ele alabileceğimiz yapım içerisinde yeni becerilerin ve yeteneklerin kilitlerini açabiliyor ve kılıç üzerinde destansı hareketler sergilemeye çalışıyoruz.

Oyun içerisinde seriden aşina olduğumuz bölgeler ve düşmanlar bizlere sunuluyor. Aynı zamanda arka planda yer alan hikayede de elbette ilgi çekici kısımlar bulunuyor. Sargon olarak yer aldığımız yapım içerisinde uzay ve zamanı dilediğimiz gibi kontrol edebileceğimiz bir karakteri elimize alıyor ve sipariş vererek Warrior Within kıyafetine sahip olabiliyoruz.
 
Prince of Persia: The Lost Crown,  18 Ocak 2024 tarihinde PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch, Epic Games Store ve Ubisoft Store üzerinden PC ve Luna için piyasaya sürülecek. 
 
Hikaye fragmanı 
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Prince of Persia Prince of Persia Warrior Within Prince of Persia: Two Thrones PS3 3D Prince of Persia Trilogy Ubisoft
PS5 Oyunu Rise of the Ronin Çıkış Tarihi Açıklandı Eski BioWare Çalışanlarından Yeni Bir Oyun: Exodus

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Prince of Persia Trilogy
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız