Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Pokemon Legends: Arceus ve Pokemon Brilliant Diamond & Shining Pearl Çıkış Tarihleri Duyuruldu

The Pokemon Company, Pokemon Legends: Arceus ile Pokemon Brilliant Diamond & Shining Pearl'ün çıkış tarihlerini duyurdu.
 
Pokemon Legends: Arceus 28 Ocak 2022'de ve Pokemon Brilliant Diamond & Shining Pearl 19 Kasım 2021'de Switch için çıkış yapacak.
 
Açık dünya RPG Pokemon oyunu Pokemon Legends: Arceus oyuncuları Pokemon Diamond ve Pearl'den tanıdığımız Sinnoh bölgesine götürecek. Oyuncular partner Pokemon'lar Rowlet, Cyndaquil veya Oshawott'tan birini seçerek maceralarına adım atacak ve yolculukları boyunca Poke toplarını fırlatarak ve sıra tabanlı savaşlara girerek yaratıklar toplayacak. Oyun, efsanevi Pokémon Arceus çevresinde gelişecek.
 
Pokemon Brilliant Diamond & Shining Pearl, 2006 yılında DS için piyasaya sunulan Pokemon Diamond ve Pokemon Pearl'ün tamamen yenilenmiş sürümleri. Remake çeşitli oynanış iyileştirmeleri ile birlikte chibi-3D sanat stiline geçiş yapıyor ve savaşlar da 3DS ile Switch'teki Pokemon oyunlarına benzer bir görünüme kavuşuyor. Oyunun geçtiği Sinnoh bölgesi orijinalinin hissiyatına sadık kalacak şekilde oluşturulmuş.
 
Pokemon Legends: Arceus 
 
 
 
Pokemon Brilliant Diamond & Shining Pearl
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Nintendo NX Nintendo X NX Yeni nesil konsol 2016
Capcom Arcade Stadium PS4, Xbox One ve PC için Çıktı Unreal Engine 5 Erken Erişime Açıldı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Nintendo Switch
+ TAKİBE
AL
9 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız