Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

PlatinumGames, The Wonderful 101 PS4 ve Switch Versiyonları için Kickstarter Başlatmayı Planlıyor

 
PlatinumGames'in The Wonderful 101'i PlayStation 4 ve Switch'e getireceği yönünde ciddi söylentiler var. 
 
Nintendo odaklı YouTube kanalı GameXplain, The Wonderful 101'in PlayStation 4 ve Switch versiyonlar için yakında bir Kickstarter kampanyası başlatılacağını rapor etti.
 
DidYouKnowGaming? YouTube kanalından Liam Robertson da GameXplain'in raporunu destekleyerek resmi duyurunun bugün yapılacağını belirtti.
 
The Wonderful 101'in Switch'e geleceği uzun zamandır konuşuluyordu. Geçtiğimiz hafta PlatinumGames'in sosyal medya hesapları üzerinden, Hideki Kamiya'nın yer aldığı bir fotoğraf paylaşıldı ve fotoğraftaki monitörde saat 1:01'i gösteriyordu ve yanında Switch konsolu duruyordu. Daha önce de The Wonderful karakterlerinin Switch ile oyun oynadığı bir görsel paylaşılmıştı.  
 
Görünüşe göre oyun Switch ile birlikte PlayStation 4'e de gelecek ve hatta bazı söylentiler Xbox One'a da geleceği yönünde. 
 
Aksiyon macera oyunu The Wonderful 101 Ağustos 2013'te Wii U için çıkmıştı.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Eurogamer The Wonderful 101 Aksiyon Strateji Platinum Games Nintendo Wii U
PlayStation 4 Uzaktan Oynatma Nintendo Switch'e Gelebilir Birleşik Krallık'ta Geçtiğimiz Haftanın En Çok Satan Oyunları (27 Ocak - 1 Şubat)

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
The Wonderful 101
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız