Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Obsidian Üç Proje Üzerinde Çalışıyor: Grounded, The Outer Worlds ve Başka Bir AAA RPG

 
Obsidian Entertainment websitesi üzerindeki iş ilanları sayfasını güncelledi ve belirtilene göre stüdyo şu anda üç farklı proje üzerinde çalışıyor.
 
Bunlardan ilki Grounded. Birinci şahıs co-op hayatta kalma oyunu ilkbahar 2020'de Xbox One ve PC için erken erişim olarak çıkışını gerçekleştirecek. 
 
İkincisi The Outer Worlds markası. İndirilebilir içerik geliştirdiklerini ve 2020'de çıkacağını biliyoruz. Bunun dışında The Outer Worlds 2 de yapım aşamasında olabilir. Geliştirici ekip ilk oyunun başarısından sonra devam oyununu yapma isteklerini dile getirmişti.
 
Üçüncü ve sonuncusu ise henüz duyurulmamış bir AAA rol yapma oyunu. 
 
Star Wars: Knights of the Old Republic II: The Sith Lords, Fallout: New Vegas, South Park: The Stick of Truth, Pillars of Eternity ve The Outer Worlds oyunlarının arkasındaki Obsidian Entertainment 2018'in sonlarında Microsoft'un bünyesine dahil olmuştu.

Bu haberin bağlantısı
URL
The Outer Worlds Obsidian Entertainment tek oyunculu birinci şahıs bilim kurgu rol yapma o
Resident Evil 3 Remake'ten Yeni Ekran Görüntüleri Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (25 - 28 Şubat)
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Philipp_Plein

26.2.2020 15:45:14

0
Ya başlayacam RPG ye şöyle sağlam bir FPS ya da TPS yapın da akalım.

Babblebabble

26.2.2020 14:37:25

0
Hocam isimlerle iş yürüyor işte. Bazen şahıs şirketi açmayı düşünmüyor da değilim şaka maka. O zaman ne olacak, kağıt üzerinde şirket olduğu için görünürlükteki profesyonellik seviyesi %100 artacak mı. Şu anda bir mobil oyunu yerelleştiriyorum. Uygun kaynaklar sağlanırsa UI testi yapmayı bile teklif ettim. Ama mesela söz konusu bazı şirketlerin ilk önce makina çevirimi yapıp sonradan kontrol ile ucuza düzelttirip, müşterilerine servis ettiğini bile görüyorum. Kim kime dum duma. Tabii bu büyük şirket oyunlarında yaşanmaz belki ama orta ölçekli bazı oyunların yerelleştirmesinde o çeviriyi gördüğüm gibi el ile mi yoksa mtpe mi olduğunu tek bakışta anlarım.

Mutlak.Sıfır

24.2.2020 14:02:37

0
Şirketler şirketlerle çalışır hocam daha önce yapılan işlerine bakarlar, kurumsallığına bakarlar ona göre. Hiçbir şirket kendini riske atmak istemez.

Johnny Silverhand

24.2.2020 09:48:53

0
Yeni kotor veya New Vegas tarzı bir RPG çok iyi olurdu.

hayansame

24.2.2020 09:15:03

0
İstediğim tarzın bir adı var mı bilmiyorum ama, dungeon siege 2 gibi bir oyun gelse , patlama ,parlama efektleri az, skiller az. diablo gibi hızlı oynanışa sahip olmayan bir rpg gelse.

Babblebabble

24.2.2020 05:16:53

0
Grounded için über uygun fiyata yerelleştirme teklifi attım bunlara. Top bir ona, bir ona atılıyor. Şirketler söz konusu olduğunda sakın ama sakın Türkçe yama falan beklemeyin. Bunların alayı avel... Aylık min 50k kelime garantisi veriyorum, bunlar illa ki kendilerini üfletecek şirketler aramaya devam ediyor. Türkçe olayı falan hikaye.

Mutlak.Sıfır

24.2.2020 00:02:41

0
Obisidian'ın artık Elder Scrolls tarzı bir oyun yapmasının vakti geldi.

YildirimBuyucusu

23.2.2020 23:32:53

0
Obisidian Microsoft bünyesindeki Ninja Theory'den sonra en sağlam firma. Grounded beklediğim oyunlardan biri, ama bu oyunu Obsidian'ın 3/1'lik kısmı çalışıyor. Asıl 3/2'lik kısmı bu duyurulmamış oyun üzerinde çalışıyor. Çok merak ediyorum, acaba ne geliştiriyorlar. Kaliteli bir FPS RPG mi, yoksa köküne kadar hissedeceğimiz Hardcore RPG mi. E3, bomba olacak bomba.

Mutlak.Sıfır

23.2.2020 21:29:46

0
Microsoft çıldırdı bu sefer işi sağlama alacak, bir Xbox 360 efsanesi daha ortaya çıkabilir.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
The Outer Worlds
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız