Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Nişancı Oyunu I.G.I. Origins için Alfa Öncesi Oynanış Fragmanı Yayınlandı

 
 
Antimatter Games tarafından ve geliştirilen birinci şahıs nişancı aksiyon oyunu I.G.I. Origins, alfa öncesi fragman yayınlandı. Bu fragman bazı oyun içi sahneleri bizlere sunuyor. Görüntüler alfa öncesi sürümden olduğundan dolayı final sürümü yansıtmıyor.
 
Taktiksel unsurların yanı sıra hikaye de içeriyor 
 
 
 
Unreal Engine oyun motoruyla geliştirilen I.G.I. Origins, 1980'lerin Soğuk Savaş'ını konu alıyor. Taktiksel unsurların yanı sıra arka planda bir hikayenin de anlatıldığı bu yapımda büyük ölçekli bir çatışma ortamının bizlere sunulması planlanıyor.
 
Gizli bir ajan olarak atılacağımız bu aksiyonda kod adımız Regent olacak. Regent kod adlı Michael King olarak oynayacağımız bu yapımda, düşmanlarınızın dikkatini dağıtabilecek, onları alt edebilecek ve ortadan kaldırabileceğiz. Bunları yapmak için de gelişmiş bir cephanelikle donanacağız. 
 
Oyunda taktik unsurları bizlere sunulduğundan dolayı düşmanlara yaklaşımımıza biz karar vereceğiz. İstersek gizli ilerleyecek istersek de direkt olarak aksiyona dalabilecek ve ortalığı dağıtabileceğiz.
 
 
I.G.I. Origins alfa öncesi oynanış fragmanı
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Dsogaming I.G.I. Origins Toadman Interactive Antimatter Games taktiksel gizlilik birinci şahıs nişancı oyunu
Cyberpunk 2077 için 2023'te GOTY Sürüm Geliyor Dead Space Remake için 18 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

BSC Misafiri

6.12.2022 13:18:07

+1
alfa öncesi için bile gayet güzel duruyor. böyle oyun yapan kalmadı artık. umarım önceki oyunların kalitesinde bir iş çıkartılır
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
I.G.I. Origins
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız