Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

MrBeast Yeni Kostümüyle LEGO Fortnite Oyununa Katılıyor

 
 
Epic Games tarafından oyunculara sunulan Battle Royale oyunu Fortnite için yeni geliştirmeler gelmeye devam ediyor. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz hafta oyun için 3 farklı servis oyunu duyuruldu. Bu servis oyunları içerisinde Lego Fortnite oldukça ön plana çıktı.
 
MrBeast oyuna kendi tarzı ile beraber dahil oluyor 
 
 
 
Lego Fortnite bildiğiniz üzere Fortnite evreninde geçen ve klasik olarak Lego içeriğiyle beraber oynayabileceğiniz bir Battle Royale deneyimi sunuyor. Geldiğimiz noktada bu yan içerik, ana Battle Royale içerisinde yer alan oyuncu sayısını bile aşmış durumda. Dolayısıyla kısa sürede oldukça popüler bir hale geldi diyebiliriz.
 
Şimdi ise bu popüler oyun içerisinde içerik üreticisi MrBeast dahil oluyor. Beast oyuna kendi tarzıyla ve kostümüyle beraber geliyor. Eğer bu kostüme sahip değilseniz oyun içi mağazası üzerinden satın alabilirsiniz. Oynanabilir bir karakter olarak karşımıza çıkan Beast, hayranlar tarafından sevilen bir yapıyı bünyesinde barındırıyor. Aynı zamanda sarı tişörtü ve ilgi çekici şapkası ile beraber de karşımıza çıkıyor.
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
epic games cliff bleszinski fortnite unreal engine 4 pc
The Relic: The First Guardian Oynanış Fragmanı Yayınlandı Steam'e Oyun Gizleme Seçeneği Geldi

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Fortnite
+ TAKİBE
AL
7 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız