Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Mount & Blade II: Bannerlord PlayStation ve Xbox Konsollarında Tüm Dünyada Yayınlandı

 
 
TaleWorlds Entertainment'ın beğenilen rol yapma oyunu Mount & Blade II: Bannerlord bugün Playstation 4, Playstation 5, Xbox Series X/S, Xbox One, Xbox One X ve Xbox One S'de piyasaya sürüldü. Japonya'da ise oyunun PlayStation sürümü 10 Kasım'da çıkacak. Oyun ayrıca Mart 2020'den bu yana Erken Erişim'de olduğu PC'de tam sürümüyle resmi olarak yayınlanacak.
 
Steam sayfası
 
 
Mount & Blade II: Bannerlord, geniş Kalradya kıtasında gerçekçi, heyecan verici ortaçağ savaşlarını derin ve karmaşık strateji öğeleriyle birleştiriyor. M&B: Warband’daki olaylardan 200 yıl öncesini anlatan Bannerlord'da Kalradya İmparatorluğu’nun çöküşünü deneyimleyebilir, imparatorluğun ölümünde ya da hayatta kalmasında başrolü üstlenebilirsiniz. Kıtanın anahtar kültürlerinden birinde mütevazı bir savaşçı olarak başlayıp güçlü bir lord, hatta bir kral olmak için saflarda yükselerek kendi hikayenizi yaratabilirsiniz. Bir maceracı veya tüccar, kötü ya da kahraman, adil bir lord veya zalim bir tiran olun - adınızı Kalradya'nın hikayesine yazın ve eskinin küllerinden yeni bir dünya yaratın.

Oyunun çıkışı, kendi türünde tüm zamanların en başarılı ve etkili oyunlarından biri olarak kabul edilen Mount & Blade serisinin hikayesinde önemli bir kilometre taşı. Ancak TaleWorlds Entertainments, önümüzdeki aylarda güncellemeler ve yeni içerikler almaya devam edecek olan oyun için bunun yolun sonu olmadığını belirtiyor.
 
basın bülteni 

Bu haberin bağlantısı
URL
mount blade taleworlds mount & blade bannerlord mount & blade 2
God of War Ragnarök için Yeni Kamera Arkası Videosu Yayınlandı World of Warcraft Dragonflight Yepyeni Bir Kullanıcı Arayüzünü Tanıtıyor

BSC Misafiri

26.10.2022 19:19:13

0
NCK: Yerli malı, yurdun malı, herkes bunu OYNAMALI!!! İlk çıktığında almıştım 119 tl'ye, baktım 30 mart 2020, iki sene geçmiş indirimsiz fiyatı 349 tl olmuş, vay canına! İki sene bekledim, tam sürüm çıkana kadar biraz oynayıp silmiştim oyunu, şimdi yeniden yüklüyorum. Umarım hayal kırıklığına uğratmaz.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Mount & Blade II: Bannerlord
+ TAKİBE
AL
60 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız