Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Mount & Blade II: Bannerlord Konsol Sürümü Gamescom 2022’de Görücüye Çıkıyor

 
TaleWorlds Entertainment tüm dünyada takdir toplayan oyunu Mount & Blade II: Bannerlord’un konsol sürümünün, dünyanın en büyük oyun fuarı Gamescom 2022'de görücüye çıkacağını duyurdu. Etkinliğe katılan basın mensupları konsol demosunu B2B alanında deneyimlerken, aynı demo ziyaretçilere açık alandaki TaleWorlds standında da halk ile buluşacak. Oyunun konsol sürümünün tanıtımı için Taleworlds bugüne kadarki en geniş katılımı ile Gamescom’da yer alacak. Gamescom 2022'ye katılımımız hakkında daha fazla bilgi için gözünüz bizde olsun.
 
Demoyu oynamak için ihtiyaç duyacağınız tüm ayrıntıları içeren basın davetiyelerini yakında ileteceğiz; ayrıca röportaj fırsatları da sizleri bekliyor olacak. Herhangi bir sorunuz varsa veya davetiyenizi aldığınızdan emin olmak istiyorsanız bize e-posta yoluyla ulaşmaktan çekinmeyin.
 
Resmi web sitesi:
Bannerlord, çağımızın en başarılı RYO’larından biri olan Mount & Blade: Warband'ın devam oyunu. Mount & Blade, açık dünyasında aksiyon, RYO ve stratejiyi birleştiren derin oynanışı ile dünya çapında ilgi görmüş ve takdir edilmişti; ne de olsa oyunun hayali kıtası Kalradya’da her oyuncu kendi yolunu çizebiliyor. 
 
 
 
Warband'ın devam oyunu olmasına karşın Bannerlord, Warband’dan tanıdığımız kıtanın 200 yıl öncesini anlatıyor. Kalradya İmparatorluğu çöküşün eşiğinde ve krallıklar, bir zamanlar tüm kıtaya hakim olan eski imparatorluğun kalıntılarını kontrol etmek için savaş halindeler. Diğer taraftan başka krallıklar da Kalradya’da güç elde etmek için bu kaostan yararlanmaya çalışıyor.

Mount & Blade II: Bannerlord, Mart 2020'de Erken Erişim’e çıktığından bu yana gerek oyunculardan gerek medyadan oldukça ilgi gördü. O zamandan beri düzinelerce içerik güncellemesi alarak gittikçe daha da büyük ve daha iddialı bir oyun hale geldi. Tam sürümün çıkışı gittikçe yaklaşırken, Bannerlord’un uzun süredir beklenen konsol versiyonu Ağustos sonunda Gamescom'da ilk kez gösterilecek. 
basın bülteni 

Bu haberin bağlantısı
URL
mount blade taleworlds mount & blade bannerlord mount & blade 2
Take-Two CEO'su: GTA VI Oyun Sektörünün Yeni Kriteri Haline Gelecek Yu-Gi-Oh! Master Duel’in Yeni Güncellemesi Yepyeni İçerikler ve Daha Fazlasıyla Geliyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Mount & Blade II: Bannerlord
+ TAKİBE
AL
60 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız