Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Moons of Madness PlayStation 4 ve Xbox One Versiyonları 24 Mart'a Ertelendi

 
Yayıncı Funcom ve geliştirici Rock Pocket Games, 21 Ocak'ta çıkması planlanan Moons of Madness'ın PlayStation 4 ve Xbox One versiyonlarının çıkış tarihini 24 Mart'a erteledi.
 
Rock Pocket Games ek geliştirme süresini oyunu konsollara optimize etmek için kullanacaklarını belirtti. 
 
H.P. Lovecraft'tan esinlenen ve Mars'ta geçen birinci şahıs hikaye odaklı kozmik korku oyunu ilk olarak 22 Ekim 2019'da PC için çıkmıştı.

Oyunun tanıtım yazısı:
 

Kızıl gezegenden gelen gizemli bir sinyal kaydedildi.
 
Bu mesaj, Orochi bilim insanlarının kafalarını karıştırdı. Araştırmacılar mesajı çözümlediğinde, bunu akıllı bir şeylerin kaydettiğine kanaat getirdi. Orochi yönetimi derhal bu keşfin kamuoyuyla paylaşılamayacak kadar hassas olduğuna karar verip saklama yoluna gitti. Şirket, mesajın gerçek anlamını çözmek için tasarlanmış son teknoloji Mars araştırma üssü Öncü Alfa'yı gizliden gizliye inşa etmeye başladı.
 
Adın Shane Newehart. Öncü Alfa üssünde görevli bir mühendissin ve erişim yetkilerine bakılırsa bu gizemli sinyalin varlığından bihabersin. Görevin, nakliye gemisi Cyrano gelip görevini devralacak yeni ekibi bırakana kadar ışıkları açık tutmak. Hepsi bu.
 
Fakat kısa bir süre sonra tuhaf ve olağandışı terslikler olmaya başladığını keşfediyorsun.Hayati sistemler hata veriyor, sera tuhaf bir sise gömülmüş ve ekibinin geri kalanı üssün dışındaki görevlerinden henüz dönmedi.
 
Her şey bir anda yerle bir oluyor
 
Gerçekte olmayan şeyleri görmeye ve duymaya başlıyorsun. Hayaller, halüsinasyonlar... Bunları gerçekten görüyor musun? Tüm bunlar gerçek mi? Yoksa yavaş yavaş deliriyor musun?
 
Kozmik korkuyu dibine kadar yaşa
 
Tek kurtuluş umudunun kilometrelerce uzağındayken, gerçek dünyanın doğaüstü öğeler ve kozmik korkuyla perçinlenmiş yalnızlık ve paranoyasını keşfetmeye zorlanacaksın. Gerçeklik algının sınırları zorlanırken, korku dolu görüler ve dehşet verici görüntüler gerçekliği sorgulamana sebep olacak.
Mars'ın karanlık yüzünü keşfet. Oyuncuları inandırıcı bir ortama çekmek için kurmaca olmayan öğeler kullanan bir oyunda, faaliyet halindeki Mars üssünü keşfet. Bilgisayarlar, elektrikli sistemler, rover'lar, güneş panelleri ve daha pek çok şey kullanarak engelleri aş, üssün ötesine geçerek Mars'ın karanlık yüzünü keşfet.
 
Moons of Madness, Funcom'un geliştirdiği Secret World Legends'ın zengin hikâyesini ve mitolojisini kaynak alıyor. Her iki oyun da aynı tematik evrende geçiyor fakat birinden keyif almak için diğerini oynamış olmak gerekmiyor.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Moons of Madness Funcom Rock Pocket Games H.P. Lovecraft'tan esinlenen ve Mars'ta geçen biri
Path of Exile için Bu Yıl Dört Yeni Genişleme Paketi Planlanıyor Japonya'da Geçtiğimiz İki Haftada En Çok Satan Oyunlar ve Konsollar

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Moons of Madness
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız