Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Gizlilik Odaklı Aksiyon Macera Oyunu Steel Seed Duyuruldu

 
 
Close to the Sun oyununun geliştiricisi Storm in a Teacup ekibi gizlilik odaklı aksiyon macera oyunu Steel Seed'i PlayStation 5, Xbox Series ve PC için duyurdu. Oyun 2024 yılı içerisinde çıkış yapacak. Diğer oyunlardan aşina olduğumuz insan ırkının yok olma eşiğine gelişi veya gezegeni yok olma eşiğine getirme hikayesini bizlere sunacak olan bu yapımda gelecek teması işleniyor.
 
Gelecek temalı hikaye odaklı bir yapım 
 
 
 
İnsan ırkının son demlerini yaşadığı dönemi bizlere yansıtan bu yapımda parçalanmış ve yok olmaya mahkum bir gezegene adım atıyoruz. Gelecek temasının işlendiği bu oyun içerisinde yapay zeka bir hayli gelişmiş durumda. Bu yapay zekalar insanlığı ve gezegeni kurtarmak için iş yapmış ancak tam da burada yeni bir tehdit ortaya çıkmıştır. İşte bu tehdide karşı biz devreye giriyoruz.
 
Gelecek temalı aksiyon macera oyunu için bir de geliştirici ekibin CEO'su ve yaratıcı yönetmeni Carlo Ivo Alimo Bianchi bir açıklama yaptı. Bu açıklamada şu ifadeler yer alıyor: "Steel Seed, içerisinde hem gizlilik öğelerini hem de dövüş - aksiyon mekaniklerini barındıran bir yapım. Bunun yanı sıra arka planda derin ve duygusal bir hikaye anlatımı bulunuyor. Bu yapım, Storm in a Teacup ekibi için şimdiye kadarki en zorlu proje.”
 
Steel Seed duyuru fragmanı
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Oyun
WWE 2K23 için Yeni Fragman Yayınlandı: WarGames Modu Tanıtıldı Shadow Warrior 3: Definitive Edition Duyuruldu: Yeni Geliştirmeler Geliyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Oyun Endüstrisi ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız