Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Dragon Age: Dreadwolf için Yeni Fragman Yayınlandı

 
 
Yayıncı Electronic Arts ve geliştirici BioWare tarafından oyunculara sunulacak olan bir sonraki Dragon Age oyunu Dreadwolf için yeni ve kısa bir sinematik fragman yayınlandı. Yayınlanan fragmanda, Solas'ın hikayesi cüce Varric Tethras tarafından anlatılıyor. 
 
Dragon Age: Dreadwolf'un Alfa süreci tamamlandı 
 
 
 
Dragon Age: Dreadwolf yakın zamanda Alfa geliştirme sürecini tamamladı. Bu sayede oyunun bir adım daha ileriye gittiğini biliyoruz. Yine geldiğimiz noktada BioWare genel müdürü Gary McKay yeni bir blog gönderisinde, oyunun artık baştan sona oynanabileceğini belirtti. Ekip hala işin başında olduklarını ve gösterecek çok şeylerin olduğunu da bildirdi.
 
Blog gönderisinde genel olarak, Alfa sürecinin tamamlanmasının kilometre taşlarından biri olduğundan, hala yapılacak çok fazla işin olduğundan, oyunun temel DNA'sının korunacağını hatta ileri seviyeye taşınacağından, oyun içerisinde bir hikayenin, akılda kalıcı karakterlerin, diyalogların ve sinematiklerin yer alacağından bahsedilmişti. 
 
Dragon Age: Dreadwolf'un çıkış tarihi ve platformları henüz açıklanmadı. 
 
Fragman videosu
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu dargon age: origins dragon age bioware rpg
Intel & ESL Türkiye Şampiyonası Sezon 11 CS:GO Şampiyonu Eternal Fire Oldu! The Game Awards Önceki Etkinliklere Göre Daha Kısa Sürecek

necrospiritus

5.12.2022 18:48:26

0
Game Awards'da gameplay gelir mi dersiniz?
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Dragon Age : Origins
+ TAKİBE
AL
10 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız