Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Anthem için 20 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

 
   Yayıncı Electronic Arts ve geliştirici BioWare Anthem'in E3'te gösterilen oynanış demosunu YouTube kanalı üzerinden paylaştı, 20 dakikaya yakın oynanış görüntüsü içeriyor.
 

Tanrılar tarafından terk edilen bir dünyada karanlık bir grup tüm insanlığı tehdit ediyor. Bu kötü karakterlerin eski çağ teknolojilerini ele geçirmesini yalnızca Freelancer'lar durdurabilir. En fazla dört oyuncudan oluşan takımlar kurun ve yüksek teknolojiyle üretilmiş, el yapımı, eşi benzeri görülmemiş güçlere sahip zırhlı birlikler oluşturun. Uçsuz bucaksız harabeleri keşfedin, ölümcül güçlere sahip düşmanlarla savaşın ve bu dünyaya ait olmayan eşyaları toplayın. Katıldığınız her görevde Javelin'inizle birlikte giderek güçleneceksiniz. Durmadan değişen bir dünyada tehlikelerle savaşın. Düşmanı alt etmek için güçlerinizi birleştirin. Takım olarak zafer kazanın.
 
Kahramanlar güçlerini birleştirerek takım olarak zafer kazanıyor: Anthem'in temelinde başkalarıyla bağlantı kurabileceğiniz sosyal bir deneyim yatıyor. Birlikte çıkacağınız maceralarda yanınıza üç oyuncu daha alarak hem takım olma becerilerinizi hem de bireysel yeteneklerinizi geliştirin. Her oyuncunun Javelin exosuit tercihi, takıma yaptığı katkıyı ve stratejik görevini şekillendirecek. Birlikte keşfe çıkın veya zor görevlerde birbirinizi çağırarak yardım almak için arkadaşlarınızla sözleşin. Keşif yaptıkça, eşsiz ve unutulmaz karakterlerle dolu sürükleyici bir hikayenin kapılarını aralayacaksınız. Kusursuz ve akıllı eşleştirme özelliği, birlikte maceralara atılmak için diğer oyuncuları hızlı ve kolay bir şekilde bulabilmenizi sağlayacak.
 
Kişiselleştirilebilir exosuitlerden oluşan bir cephanelik arasından seçim yapın: Freelancer olarak dünyaya her girişinizde koleksiyonunuza erişebilir ve güçlü bir Javelin exosuiti seçebilirsiniz. Javelin exosuitleri, pilotunu üstün saldırı ve savunma becerileriyle donatmak için tasarlanmış zırhlardır. Çeşitli özelliklere sahip farklı silahlarınızı ve yok edici güçlerinizi kullanın. Kemikleri tuzla buz eden yumruklar savurun. İnanılmaz hızlarda hareket edin, göklerde roket hızıyla uçun veya suyun derinliklerine güvenle dalın. Oyunu oynarken, hem bir Javelin pilotu olarak kendi becerilerinizi, hem de exosuitlerinizin savaş ve hareket becerilerini sürekli olarak geliştireceksiniz.
 
Başarılarınızı sergilemek için Javelin'lerinizi kişiselleştirin: Rütbeniz yükseldikçe ve güçlü düşmanları yendikçe, ganimetler kazanıp oyun içindeki aşamaları tamamlayacak ve Javelin'lerinizi yeteneklerinizin ve başarılarınızın görsel bir simgesine dönüştüren muhteşem kişiselleştirme seçeneklerinden yararlanacaksınız.
 
Durmadan değişen tehlikelerle ve gizemlerle dolu bir dünyayı keşfedin: Frostbite altyapılı Anthem'in görsel açıdan etkileyici, gelişmekte olan uçsuz bucaksız dünyası öngörülemeyen koşullar, tehlikeler ve düşmanlar barındırıyor. Canlı bir deneyim olan Anthem, zaman içerisinde değişip gelişerek yeni hikayeler, zorlu görevler ve etkinlikler sunacak. Güzelliklerin yanı sıra ölümcül tehlikeler de barındıran bu dünya, Freelancer takımınızla çıktığınız her yeni keşifte sizi stratejik açıdan zorlayacak.

 
   Anthem 22 Şubat 2019'da PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak.

   Oynanış videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Anthem Bioware Electronic Arts
Hollow Knight Satışları PC'de Bir Milyonu Aştı DreamHack Open Valencia 2018 Turnuvasının Katılımcıları Duyuruldu
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Manhunt Three

7.7.2018 14:19:19

0
quote:

Orjinalden alıntı: rambocuk Microsoft oyunlarını düşününce gerçekten aaa hissini vermeyen tamamen online tabanlı oyunlar, demek istediğim oyuncuya özel bir sunum derin hikaye özel bir deneyim değilde online tabanlı aynı şeyleri tekrar tekrar yapacağımız oyunlara iyice yönelicekler bu sistem yüzünden, adam hikayeyi bitirip abonoleği kesicek ama tekrar tekrar aynı şeyleri yapabiliceği online oyunlar koyarsak abonelik süresi olabildiğince uzar tamamen ticari olunca bu işler hiç ama hiç iyi olmuyor
Asıl hikayeli oyunlarda mecburen tekrar tekrar oluyor eğer baştan oynarsan bir kere bitirdin mi bitti o oyun.Siz bu şirketlerin başına geçseniz iki günde batırırsınız oyun politikanız yüzünden.Online oyunlarda öyle tekrar tekrar diye bir şey yok.Ben şahsen hem hikayeli hemde online oyunları seviyorum ve oynuyorum.Siyasi parti gibi bir hayatmış gibi bu kadar büyütmeyin her şeyi.

BSC Misafiri

6.7.2018 20:23:08

+1
quote:

Orjinalden alıntı: memomix Oyunun E3 teki videosu daha gerçekçiydi,daha şimdiden downgrade yemiş.
Oha nerden anladın ya

memomix

6.7.2018 19:02:26

0
Oyunun E3 teki videosu daha gerçekçiydi,daha şimdiden downgrade yemiş.

konsoldede

6.7.2018 13:58:37

+1
zaman kaybi gider titanfall 2 oynarim daha iyi

BSC Misafiri

6.7.2018 06:04:34

+2
Bunu alacağıma gider division 2 yi alırım en azından EA kadar aç gözlü değiller oyun içi ödeme kısmında. Ve her gameplay de oyunun aynı yerini gösteriyorlar duyurulduğundan beri farklı tek bir şey görmedik

rambocuk

6.7.2018 00:09:48

+1
Microsoft oyunlarını düşününce gerçekten aaa hissini vermeyen tamamen online tabanlı oyunlar, demek istediğim oyuncuya özel bir sunum derin hikaye özel bir deneyim değilde online tabanlı aynı şeyleri tekrar tekrar yapacağımız oyunlara iyice yönelicekler bu sistem yüzünden, adam hikayeyi bitirip abonoleği kesicek ama tekrar tekrar aynı şeyleri yapabiliceği online oyunlar koyarsak abonelik süresi olabildiğince uzar tamamen ticari olunca bu işler hiç ama hiç iyi olmuyor

MassiveDeviL

5.7.2018 22:31:43

0
Bu oyundan beklentim dişük; sebebi birincisi EA, ikincisi BİOWARE. Aynı duygularla sevinçle aldığım öass effect andromeda gibi görsel olarak harika duruyor ama oyunun hikayesi oynanabilirliği sürekli tekrar eden savaş mekaniği olaylar ve azıcık ilgi gösterilmiş RPG öğeleri sebebiyle bu oyun içinde korku ve endişe besliyorum açıkcası. Umduğumu bulamıcam gibi, mass effect gibi hüsran olabilir

Redath

5.7.2018 21:08:14

0
quote:

Orjinalden alıntı: rambocuk Mantık destiny ile bire bir aynı ve bu beni çok korkutuyor çünkü aynı şeyleri yapmaktan bitkin düşüyorduk destiny de , bu videoda gidilen yerlere bin kere gidip bin kere aynı canavarları kesmemizden ibaret bir oyun olacak gibi malesef, böyle düşünmemin en büyük sebeplerinden biride ea nın bu oyunu direk abonelik sistemine eklemesi, demek ki oyundan beklentisi düşük
İşin kötüsü Destiny'nin oyuncuya verebildiği, temelde belki de oyuncuyu kendisine bağlayabilme adına yegâne etmen olan tatmin edici vuruş hissini Anthem pek de veremeyecekmiş gibi gözüküyor. Şu uçuşan damage'ler de benim gözüme çok batıyor, bilemedim... Oyunun sadece bir kısmını görebildik, belki biraz ön yargı oluştu bende içten içe fakat ben Destiny'deki ambiyans çeşitliliğini de bu oyunda bulamayacağımız fikrindeyim. Atmosfer güzel, landscape güzel lâkin çok tekdüze gibi gözükmüyor mu her şey?

BSC Misafiri

5.7.2018 20:07:44

+1
Ohh bee en sonunda oyun dünyası Uncharted grafiklerini yakalamış, Kaç yıl oldu...İyi oldu bu, Artık PS5 neslinin başlangıç oyunları en düşük böyle gözükür..

BSC Misafiri

5.7.2018 20:07:38

0
quote:

Orjinalden alıntı: rambocuk Mantık destiny ile bire bir aynı ve bu beni çok korkutuyor çünkü aynı şeyleri yapmaktan bitkin düşüyorduk destiny de , bu videoda gidilen yerlere bin kere gidip bin kere aynı canavarları kesmemizden ibaret bir oyun olacak gibi malesef, böyle düşünmemin en büyük sebeplerinden biride ea nın bu oyunu direk abonelik sistemine eklemesi, demek ki oyundan beklentisi düşük
Ea Access yada origin Access e gelmiyor direk. Bundan sonra çıkan tüm Ea oyunlarını yeni kurulan sisteme koyuyorlar.Microsoft gibi. Yani sadece Anthem değil BF5 de olacak o sistemde.Hem bu servis işinin beklentiyle alakası yok sektör bu yola girdi zaten.Herkes bir gün girecek gibi.

rambocuk

5.7.2018 19:37:03

+7
Mantık destiny ile bire bir aynı ve bu beni çok korkutuyor çünkü aynı şeyleri yapmaktan bitkin düşüyorduk destiny de , bu videoda gidilen yerlere bin kere gidip bin kere aynı canavarları kesmemizden ibaret bir oyun olacak gibi malesef, böyle düşünmemin en büyük sebeplerinden biride ea nın bu oyunu direk abonelik sistemine eklemesi, demek ki oyundan beklentisi düşük
  • 1
  • 2
  • Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Anthem
+ TAKİBE
AL
5 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız