Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Alan Wake 2 için Yeni Bir Konsept Çizim Yayınlandı

 
 
Remedy tarafından oyunculara sunulacak olan aksiyon-macera oyunu Alan Wake 2 için yeni bir konsept çizim yayınlandı. Biz oyuncuları pek de heyecanlandırmayan bu konsept çizim oyunun bir kısmını bizlere gösteriyor. Oyun için daha önce yayınlanan birçok konsept çizim bulunuyor. Hafızaları tazelemek açısından onları da aşağıya bırakıyorum.
 
Beklenen devam oyunu bu yıl içerisinde çıkış yapacak
 
 
 
2010 yılında Remedy Entertainment tarafından oyunculara sunulan Alan Wake ile büyük bir başarı yakalayan ekip, 2020 yılında Alan Wake Remastered sürümünü bizlere sundu. Uzun zamandır yeni bir devam oyunu bekleniyordu ve nihayet bu yıl içerisinde Alan Wake 2'nin çıkış yapması bekleniyor. Karanlık bir atmosfere sahip bu yapım psikolojik bir hikâyeyi, hayatta kalma deneyimini ve gerilim dolu anları bizlere sunmayı hedefliyor.
 
Alan Wake 2, daha önceki oyunda olduğu gibi üçüncü şahıs kamera kamera açısına sahip olacak. Ayrıca oyunun PC sürümü ilk etapta Epic Games Store aracılığıyla yayınlanacak. Devam oyunuyla beraber oyuncular hikayeye kaldığı yerden devam edecek.
 
Alan Wake 2023 yılında PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X|S platformlarına çıkış yapacak.
 
Yeni yayınlanan konsept çizim
 
 
 
Önceki konsept çizimler
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Dsogaming aksiyon macera Alan Wake 2 remedy
ARK: Survival Evolved'ın Switch Sürümü için Ücretsiz Ragnarok Paketi Geliyor League of Legends Şampiyonluk Ligi 2023 Kış Mevsimi'nin 2. Haftası Tamamlandı!
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Metal-Gear

8.2.2023 17:37:35

+2
Tabi kullanıma açıyorlar, ancak direk erişim iznini sadece ekip liderine veriyorlar. Biz işi tamamlayınca ekip liderine teslim ediyoruz, motor entegrasyonunu o yapıyor ve incelemeye gönderiyor. Sonrasında Remedy'den bir sanat yönetmeni bunu inceliyor, beğenirse tamamlandı diyor, beğenmediği noktalar olursa düzeltmemiz için geri bildirim veriyor. Bioshock 4'te ise motor erişimi hepimize açık örneğin, ekip liderinden bağımsız olarak entegrasyonu da biz yapıyoruz sonrasında incelemeye gidiyor.

deadlight54

8.2.2023 01:33:31

0
Anladım. Hocam son bir soru daha, size nortlight motorunu erişime sunuyorlar mı yoksa çalışmaları remedy'deki ekibe teslim edip onlar test edip geri bildirim mi yolluyor?

BSC Misafiri

6.2.2023 12:16:55

0
İlk oyunu hala oynuyorum. Bu oyundan beklentim büyük.

Metal-Gear

6.2.2023 12:04:24

+2
Hocam Max oyunlarının gidişatı konusunda normalde de bir bilgim yok çünkü ben direkt olarak Remedy'nin elemanı değilim. Remedy'e Outsourcing olarak hizmet veren Room 8 Studios ile uzaktan/tam zamanlı çalışıyorum. Biliyorsunuz işin büyüklüğünden ötürü 3A oyun şirketleri tek başlarına oyun yapmazlar, üçüncü bir şirketle anlaşıp oyunun bir kısmını eş zamanlı olarak oraya yaptırırlar. Benim Alan Wake 2'deki görevim bittikten sonra Bioshock 4 projesine transfer edildim örneğin. Şu an Bio 4'ün bir parçaşıyım. 2K games ile de ortaklık içindeyiz yani. Ve evet mümkün olsaydı bile Max Payne hakkında herhangi bir bilgi vermek NDA kapsamına girerdi tabii ki.

deadlight54

5.2.2023 22:19:50

+1
Hocam bu haberle alakasız Max Payne 1-2 Remake ne alemde? Gerçi NDA var anladığım kadarıyla, bilseniz de bir şeyler söyleyemezsiniz herhalde.

BSC Misafiri

5.2.2023 21:23:26

0
Güzel gibi amaaaa oynayış görüntüsü olmadan kanmam kanka.. Ben dersimi aldım :)

BSC Misafiri

5.2.2023 20:34:51

0
quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri ben niye bu oyundan control havası alıyorum ? umarım onun gibi olmaz
aynı evrende geçiyorlar zaten ? e yapımcı da aynı :D

BSC Misafiri

5.2.2023 20:34:40

0
controlla alan wakeyi dlcde aynı evrene soktulardı zaten umarım onun gibi olurda sıkıcı oyun olmaz .

Metal-Gear

5.2.2023 20:21:44

+5
En büyük emek verilen oyunlarından olduğu doğru hocam, bu oyun için çok detaylı çalışıldı. Benim de çok emeğim var, oyun çıkıp NDA ambargosu kalkınca paylaşım yapmak için heyecanlıyım.

Bruce Wayne18

5.2.2023 19:16:24

+1
Konsept çizimleri çok güzel gözüküyor. Remedy'nin en büyük oyunu bu alan wake 2 olacakmış diye bir yerde haber okumuştum.

BSC Misafiri

5.2.2023 18:48:35

0
ben niye bu oyundan control havası alıyorum ? umarım onun gibi olmaz
  • 1
  • 2
  • Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Alan Wake 2
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız