Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

ARK: Survival Evolved'ın Switch Sürümü için Ücretsiz Ragnarok Paketi Geliyor

 
 
Açık dünya hayatta kalma aksiyon macera oyunu ARK: Survival Evolved'ın Switch sürümü için yeni bir paket geliyor. Ücretsiz bir DLC güncellemesi olarak Switch kullanıcılarına sunulacak olan Ragnarok adlı genişleme, oyuna gelmiş geçmiş en büyük haritayı getiriyor. Bu harita içerisinde mağaralar, volkanlar, kaplıcalar ve daha fazlası yer alacak. Bu paket, gizemli bir adada hayatta kalma mücadelesine keşfedilecek yeni alanlar ekleyecek.
 
Ragnarok genişlemesi oyuna birçok yeni bölgeyi getiriyor
 
 
 
2015 yılında tanıtımı yapılan ARK: Survival Evolved, bizi geniş bir dünyaya bırakıyor ve burada hayatta kalmaya çalışıyoruz. Bu yapımda biz oyuncular hayatta kalmak için avlanıyor, kaynaklar topluyor ve eşyalar üretebiliyoruz. Monster Hunter ve The Forest gibi oyunlarla benzerlik gösteren ARK: Survival Evolved'da açık dünyaya atılıyor ve bu açık dünyayı keşfetmeye çalışıyoruz.
 
Etrafı keşfederken çeşitli tehlikeler ve tehditler ile karşılaşabiliyoruz. Tarih öncesi ve efsanevi canavarların yer aldığı bu dünyada dilersek bu canlıları evcilleştirebiliyor ve onları binek hayvanı olarak kullanabiliyoruz. Ragnarok DLC ise Switch konsollarına sahip olan kullanıcılara ek içerik sağlıyor. Büyük bir haritayı oyunculara sunacak olan Ragnarok paketi, altı ücretsiz güncellemenin ilki olarak karşımıza çıkıyor. 
 
144 kilometrekarelik bir haritayı oyunculara sunacak olan Ragnarok genişlemesi, Lost Island ve Scorched Earth gibi bölgeleri de getiriyor.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Dualshockers Ark Survival Evolved Survival Hayatta Kalma Dinozor Studio Wildcard PC PS4 Xbox One
Rol Yapma Oyunu Street Fighter: Duel, Bu Ay Mobil Cihazlar için Geliyor Alan Wake 2 için Yeni Bir Konsept Çizim Yayınlandı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
ARK: Survival Evolved
+ TAKİBE
AL
10 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız