Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Alan Wake 2 için Yeni Güncelleme Yayınlandı: 200'den Fazla İyileştirme

 
 
Remedy ekibi korku odaklı nişancı aksiyon oyunu Alan Wake 2 için yepyeni bir güncelleme yayınladı. Patch 1.0.8 adlı bu yama PC'de yaklaşık 3,5 GB boyutunda ve 200'den fazla iyileştirme ve düzeltmeyle beraber geliyor.
 
Yeni güncelleme oyundaki gidişata engel olan sorunları düzeltiyor 
 
 
 
1.0.8 güncellemesi oyundaki bazı önemli sorunları düzeltiyor. Bu güncelleme oyunu bozan birkaç sorunu çözüyor ve oyuncular daha akıcı bir deneyim elde ediyor. Bu kapsamda yama ile beraber Rose'un bazen seçilemeyen diyalog seçimleri düzeltiliyor. Ayrıca Şerif İstasyonuna giderken Saga'nın repliklerinin devam etmemesiyle ilgili bir sorunu da çözüyor.
 
Düzeltmeler sadece bununla sınırlı kalmıyor ek olarak hikayeye dayalı konuşmaların gerçekleşmesini engelleyebilecek hatalar da ortadan kaldırılıyor. Tüm bu sorunlar oyunda ilerlemenizi engelleyebiliyor dolayısıyla bu düzeltmeler hayati önem taşıyor.
 
Güncelleme sayesinde yukarıda da belirttiğimiz gibi bu tarz oynanışa engel olabilecek 200'den fazla sorun düzeltiliyor. Tüm güncelleme notlarına göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Dsogaming aksiyon macera Alan Wake 2 remedy
Efootball'da Kutlama! Resmi Oyun Elçisi Lionel Messi Bir Kez Daha Dünya Futbolunun En İyisi Seçildi War of the Worlds için 30 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

ibo-wan

4.11.2023 21:35:21

0
Dodi updateleri ekliyor sitesine, ru ismiyle başlayan malum forumda da insane adıyla başlayan arkadaştan indir, torrentleri güncelliyor ilk aylarda, sadece güncellenen torrente tekrar tıklıyorsun, elindeki dosyalara bakıp eksikleri indiriyor

dijitalcoach

3.11.2023 22:24:19

0
Ben dün bitirdim ve son zamanlarda beni böylesine grafik ve geçiş / koridor hikaye anlamında etkileyen en nadide oyun diyebilirim! Akıl almaz bir sunum var oyun içinde resmen dijital sanat olmuş oyun başlı başına. Kesinlikle yılın oyunu olacak bir tad var oyunda. Hele ki 4k sisteminiz varsa kafayı yersiniz oynarken diyeyim size :)

BSC Misafiri

3.11.2023 10:07:32

0
Şu an en uygun fiyat 599 TL ile humble bundle sitesinde, epic de 912 tl

Zebercet

2.11.2023 22:03:56

0
Orjinal alacagim bu gidisle.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Alan Wake 2
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız