Wargaming, Oyunlarında Tarihi Dunkirk Tahliyesini Anıyor Guild Wars 2: Path of Fire Genişleme Paketi Duyuruldu

Aaryn Flynn BioWare'dan Ayrılıyor

19.07.2017 12:38 - Gazali Çetinkaya

 
   Mass Effect: Andromeda'nın geliştiricisi BioWare'da büyük bir ayrılık yaşanıyor.

   BioWare genel müdürü Aaryn Flynn geçirdiği 17 yılın ardından şirketten ayrılacağını açıkladı.

   Bununla birlikte Casey Hudson BioWare'a geri dönüyor. Mass Effect serisi proje yönetmeni Casey Hudson üç yıl önce BioWare'dan ayrılmış ve Microsoft Game Studios'a katılmıştı. Casey Hudson, Aaryn Flynn'in bırakacağı genel müdür görevini üstlenecek.
 
   Aaryn Flynn, 
 
"BioWare'da geçirdiğim 17 yıldan sonra, temmuz ayının sonunda stüdyodan ayrılacağımı duyuruyorum ve Casey Hudson BioWare Genel Müdürü olarak Edmonton'a geri dönüyor.
 
Hayal edebileceğiniz en havalı, en yaratıcı şeylerle uğraşan bir grup insana katılma şansı ayrıcalıklıydı. Hayatımdaki olaylar stüdyodaki olaylarla iç içe geçmişti. Neverwinter Nights bittikten hemen sonra evlendim. İlk oğlum doğarken Star Wars: Knights of the Old Republic çıkışına hazırlanıyordu. İkinci oğlum ise Jade Empire'dan hemen sonra doğdu. Her defasında favori oyun deneyimini bulduğumu düşündüğümde, yeni bir şeylere başladık ve bir şekilde eğlence ve tatmin duygusunu yaşadık. 
 
Kendi hayatımda bir süredir değişiklikler yapmayı düşünüyorum ancak Casey'in görev için hazır olduğunu onayladığını duyduğumda, önümüzdeki fırsatları fark ettim. Zaman açığını gidermek ve olabildiğince iyi GM olmasını sağlamak için önümüzdeki birkaç hafta boyunca onunla birlikte çalışacağım.
 
Kapanış olarak, oyuncularımıza bu uzun yıllar boyunca bize verdikleri her şey için teşekkür etmek ve benim ve BioWare'in geri kalanı için çok önemli olduğunuzu söylemek istiyorum. Şimdi, gelecekteki BioWare oyunlarını heyecan verici yeni bir perspektiften oynayacağım – sizin perspektiftinizden."
 
   BioWare şu anda dünya-paylaşımlı aksiyon rol yapma oyunu Anthem üzerinde çalışıyor. Anthem 2018 sonbahar döneminde PS4, Xbox One ve PC için çıkacak.

Tweet
Mass Effect Commander Shepard Mass Effect 4 BioWare EA PC PS4 Xbox One Andromeda
Wargaming, Oyunlarında Tarihi Dunkirk Tahliyesini Anıyor Paylaş Guild Wars 2: Path of Fire Genişleme Paketi Duyuruldu
YORUM YAZ 0
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

BSC KÜNYESİ
Mass Effect: Andromeda
+ TAKİBE
AL
21 kişi bu oyunu takip ediyor.