Türkiye Şampiyonluk Ligi 2024 Kış Mevsimi Başladı! Final Fantasy 14 Açık Betası Xbox Series Konsolları İçin Duyuruldu

Unreal Tournament 2004 için RTX Remix Betası Yayınlandı

05.02.2024 18:50 - Mehmet Tandoğan

 
 
Arena tarzı nişancı aksiyon oyunu Unreal Tournament 2004 için şu anda yeni bir RTX remix modu geliştiriliyor. Mod geliştiricisi RuneStorm tarafından oyunculara sunulacak olan bu sürümün şu anda demosu yayınlanmış durumda. Demo, projenin beta yapısını temsil ediyor.
 
Beta demosu şu anda indirilebilir durumda 
 
 
 
Diğer RTX remix modlarında olduğu gibi Unreal Tournament 2004 için geliştirilen sürümde de dokuların iyileştirildiğini ve ortamların daha da dikkat çekici göründüğünü görebilirsiniz. Ancak bu sürümün hala beta aşamasında olduğunu ve demo içerisinde bazı görsel hataların bulunabileceğini unutmayın.
 
Ayrıca oyun içerisinde yer alan haritaların herhangi bir ışın izleme efektine sahip olmadığını da belirtmekte fayda var. Durum böyle olunca beklentilerinizi düşük tutabilir ve ona göre demoya geçiş yapabilirsiniz.
 
Eğer bu tarz demolar ilginizi çekiyorsa Unreal Tournament 2004 RTX Remix modunun beta demosuna buradaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Kaynak Dsogaming
Tweet
Unreal Tournament Unreal Engine PC Mac Linux Epic Games
Türkiye Şampiyonluk Ligi 2024 Kış Mevsimi Başladı! Paylaş Final Fantasy 14 Açık Betası Xbox Series Konsolları İçin Duyuruldu
YORUM YAZ 0
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

BSC KÜNYESİ
Unreal Tournament 2014
+ TAKİBE
AL
10 kişi bu oyunu takip ediyor.