2020 League of Legends All-Star Etkinliği, 18-20 Aralık Tarihlerinde Çevrimiçi Olarak Gerçekleşecek! World of Warcraft: Shadowlands Scourge İstilası Başladı

1v1 LoL Turnuvası Red Bull Solo Q 2020 Şampiyonunu Buldu

10.11.2020 11:56 - Hamit Can Sayılgan

 
     Türkiye’nin en iyi düellocularının yarıştığı ‘1v1’ League of Legends turnuvası Red Bull Solo Q 2020 şampiyonunu buldu. Eleme etaplarında başarılı olan en iyi 8 oyuncu, Esma Sultan Yalısı’nda Audi ve Monster Gaming Notebook partnerliğinde gerçekleştirilen Red Bull Solo Q finalinde Türkiye şampiyonu olmak için mücadele etti. İstanbul'un en güzel manzaralarından birisine ev sahipliği yapan alanda nefes kesen mücadeleler gerçekleşti. Kıyasıya mücadelede rakiplerine üstünlük sağlayan Berkay "Kazing" Özyurt Türkiye şampiyonu oldu.
 
     Esma Sultan Yalısı’nda sosyal mesafe kurallarına uygun olarak düzenlenen Red Bull Solo Q’yu kazanmayı başaran Berkay Özyurt ‘’Turnuva İstanbul Boğazı’nın en güzel manzarasına sahip, muhteşem bir atmosferde gerçekleştirildi. İlk defa böyle bir turnuvaya katıldım. Bunun heyecanı vardı üstümde. Çok güzel bir etkinlikti, emeği geçen herkese teşekkür ederim. Rakiplerimi tebrik ediyorum. Çok mutluyum, birçok duyguyu aynı anda yaşıyorum.’’ açıklamasında bulundu.
 
Vadi’nin Ustası: Asım Cihat "fabFabulous" Karakaya
 
     Ekim ayı boyunca Red Bull Türkiye Twitch kanalında Türkiye’nin en büyük League of Legends yayıncıları arasında yer alan 8 büyük yayıncının yarıştığı Red Bull Solo Q: Vadi’nin Ustaları’nda da şampiyon belli oldu. Ünlü yayıncı Asım Cihat "fabFabulous" Karakaya rakiplerini geçerek Vadi’nin Ustası unvanının sahibi oldu.
 

Tweet
league of legends riot games pc rts mmo
2020 League of Legends All-Star Etkinliği, 18-20 Aralık Tarihlerinde Çevrimiçi Olarak Gerçekleşecek! Paylaş World of Warcraft: Shadowlands Scourge İstilası Başladı
YORUM YAZ 0
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

BSC KÜNYESİ
League of Legends
+ TAKİBE
AL
43 kişi bu oyunu takip ediyor.