Riot Games Kış Şenlikleri Duyuruldu! 1v1 LoL Turnuvası Red Bull Solo Q 2020 Şampiyonunu Buldu

2020 League of Legends All-Star Etkinliği, 18-20 Aralık Tarihlerinde Çevrimiçi Olarak Gerçekleşecek!

05.11.2020 19:30 - Hamit Can Sayılgan

 
     Riot Games, 2020 League of Legends All-Star Etkinliği'nin, 18-20 Aralık tarihlerinde çevrimiçi olarak gerçekleşeceğini duyurdu. 
 
     Koronavirüs salgını nedeniyle 2020 All-Star Etkinliği'nde format değişikliğine gittiğini bildiren Riot Games, etkinliğin çevrimiçi olarak düzenleneceğini ve bu yüzden olabildiğince fazla bölgeler arası karşılaşmalar düzenlediğini duyurdu. 
 
     All-Star çevrimiçi ortamda gerçekleşeceği için profesyonel oyuncular ve yayıncılar etkinliğe evlerinden veya yerel stüdyolarından katılacak. Bu da iki farklı aşamadan oluşan yeni bir format olacağı anlamına geliyor: Sürprizlerin Yükselişi ve Süperstar Hesaplaşması.

Sürprizlerin Yükselişi

     18 Aralık Cuma, komşu bölgelerin heyecanlı karşılaşmalarıyla dolu bir gün olacak. Daha küçük bölgeler, en yakınlarındaki güçlü takımları alt etmeye çalışacak. Takımlar, taraftarların seçtiği en profesyonel oyunculardan oluşacak. Şampiyonluk Ligi ile LEC'nin karşılaşması 18 Aralık Cuma günü gerçekleşecek. 
 
Süperstar Hesaplaşması

     19-20 Aralık tarihlerinde LCK, LCS, LEC ve LPL liglerinin her birinden üç süper takım yarışacak. LCK ve LPL sanal sahneye cumartesi günü çıkacak, LCS ve LEC'yse pazar günü oynayacak. Ayrıca bu dört bölgenin her birinde özel bir Red Bull 1'e 1 Turnuvası düzenlenecek. Bunun ilk aşaması 18 Aralık'ta, yarı finalleri ve finaliyse 19-20 Aralık'ta gerçekleşecek.
 
LCK ve LPL - 19 Aralık Cumartesi
Sıra Kralları ve Efsaneler
 
     Profesyonel olmayan oyuncular Sihirdar Vadisi'nde tek maçlık seriler üstünden mücadele edecek.

All-Stars

     En çok oy alan LCK ve LPL profesyonelleri üç maçlık seri üstünden yarışacak. Ama bunlar sıradan Sihirdar Vadisi maçları olmayacak.

LCS ve LEC - 20 Aralık Pazar
Sıra Kralları ve Efsaneler
 
     Profesyonel olmayan oyuncular Sihirdar Vadisi'nde tek maçlık seriler üstünden mücadele edecek.

All-Stars

     LCS ve LEC'den en fazla oyu kapanlar, toplamda beş oyuncudan oluşan “rüya takımlarını” kuracak. İşleri biraz karıştırmak adına her kaptan her bir bölgeden en az 2 profesyonel oyuncu seçmek zorunda olacak. Daha sonra bu takımlar üç maçlık seri üstünden yarışacak. Ayrıca profesyonel LCS ve LEC oyuncuları sıra dışı maç formatlarında da karşı karşıya gelecek.

Bağış Kampanyaları

     Bu yıl düzenlenecek All-Star Etkinliği'nde oynanacak maçların çoğunda hayır kurumlarına bağış yapılacak.
 
Oylama Süreci 
 
     Alienware desteğiyle düzenlenen All-Star Oylaması, 9-16 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek. Bu yıl istenilen liglerden rol başına bir profesyonel oyuncuya oy verilebilecek.
 

Kaynak LoLespor
Tweet
league of legends riot games pc rts mmo
Riot Games Kış Şenlikleri Duyuruldu! Paylaş 1v1 LoL Turnuvası Red Bull Solo Q 2020 Şampiyonunu Buldu
YORUM YAZ 0
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

BSC KÜNYESİ
League of Legends
+ TAKİBE
AL
43 kişi bu oyunu takip ediyor.