Firefall Bu Ay Sonu Çıkışını Gerçekleştiriyor HABER 10 Temmuz - Talha Aynacı Yaklaşık 5 yıla yakın süredir geliştirme süreci sonrasında oynaması ücretsizler kervanına bir başka oyun daha katılıyor.
Firefall için 23 Milyon Dolarlık Kaynak Sağlandı HABER 24 Ocak - Alkan Adakaner Red 5 Studios işleri yoluna koymuş gibi görünüyor.
Mark Kern'den Açıklama Geldi HABER 27 Aralık - Ant köksal Firefall eski CEO'sundan açıklama: Kovulmadım, istifa ettim
Firefall CEO'su Kovuldu Mu? HABER 21 Aralık - Ant köksal Firefall'un yaratıcısı Mark Ketner'in firmadan ayrıldığı iddia ediliyor
Firefall'ın PvP'si Yeniden Yapılacak HABER 15 Eylül - Samet Konuksal Firefall'ın PvP sistemi baştan aşağı yenilenecek.
Firefall'un Açık Betası 7 Haziranda Başlıyor HABER 05 Haziran - Talha Aynacı Red 5'in merakla beklenen MMOFPS oyunu yakında tüm meraklılarla buluşacak.
Firefall'un Açık Beta Tarihi Açıklandı HABER 18 Nisan - Gökhan Yılmaz Yaz aylarında bolca savaş gerçekleşecek.
Firefall Baştan Yaratıldı HABER 30 Temmuz - Gökhan Yılmaz Oyunun açık betasından sonra yapılan değişikliklerle oyun adeta Firefall 2 haline getirildi.
Firefall Betasına 500.000 Oyuncu Katıldı HABER 27 Haziran - Tunahan Başol Red 5 Studios ayrıca oyunun sistem gereksinimlerini de oyuncularla paylaştı.
Firefall Yapımcıları: "Bize Göre Konsollar Öldü" HABER 03 Mayıs - Talha Aynacı Bir dönem World of Warcraft'a önderlik eden Mark Kern, geleceği F2P oyunlarda görüyor.
Firefall'ın Açılış Videosu Yayınlandı HABER 17 Nisan - Gökhan Yılmaz MMO/FPS/TPS oynanışa sahip olan Firefall'ın açılış videosu ortaya çıktı.
BSC KÜNYESİ
Firefall
+ TAKİBE
AL
19 kişi bu oyunu takip ediyor.