Firefall Sinematik İntro Yayınlandı HABER 13 Nisan - Burak Dort Merakla beklenen intro sonunda sizlerle.
Firefall'a 21 Dakikalık Bir İlk Bakış Videosu HABER 07 Nisan - Beril Sergün Firefall'u merak edenler bu videoya bakabilir.
Nicolas Anelka'ya Firefall İmzalı Forma HABER 26 Şubat - Samet Konuksal Firefall'ın Çin'deki tanıtımına ünlü futbolcu Nicolas Anelka da katıldı.
Firefall Oyunculara Neler Vadediyor? HABER 12 Şubat - Gökhan Yılmaz Yeni yapımcı günlüğünde, ücretsiz olarak sunulacak bu kaliteli yapımın özelliklerine değiniliyor.
Firefall Gerçek Olursa? HABER 09 Ocak - Beril Sergün Firefall Cosplay'leri göz alıyor.
Firefall'dan İki Harika Video HABER 29 Ağustos - Samet Konuksal Firefall'ın PAX ve ChinaJoy videoları gerçekten müthiş gözüküyor!
Firefall GamesCom'da Oynanabilecek HABER 09 Ağustos - Beril Sergün Firefall'da diğer MMO'lara katılıyor ve oyunculara bir demo sunuyor.
Firefall İçin Beta Süreci Yapılmayacak HABER 06 Ağustos - Beril Sergün Aralık ayında çıkacak denilen oyun için Red 5 firmasının CEO'su Mark Kern açıklama yaptı.
Firefall Aralık Ayında Geliyor! HABER 01 Ağustos - Beril Sergün Red 5 Studios açıklama yaptı.
Firefall'a Harika Bir Oynanış Videosu Daha HABER 29 Temmuz - Gökhan Yılmaz Açık dünyaya sahip olan ücretsiz çıkacak Firefall için yeni bir oynanış videosu yayınlandı.
Firefall'un Geliştiricileri Ses & Müziği Anlatıyor HABER 28 Temmuz - Beril Sergün Firefall'un geliştirici günlükleri yayınlanmaya devam ediyor.
BSC KÜNYESİ
Firefall
+ TAKİBE
AL
19 kişi bu oyunu takip ediyor.
POPÜLER HABERLER - BU HAFTA