Dark Souls 3 Modu Archthrones Demosu Yayınlandı HABER 17 Mart - Mehmet Tandoğan Dark Souls: Archthrones yeni görev serileriyle geliyor.
Dark Souls 3'ü Unreal Engine 5'te Gösteren Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı HABER 14 Kasım - Mehmet Tandoğan Yeni oynanış videosu dikkatleri üzerine çekiyor.
Dark Souls PC Sunucuları Tekrar Çevrimiçi Oluyor HABER 29 Mayıs - Mehmet Tandoğan Sunucular Ocak ayında ciddi bir güvenlik açığı nedeniyle devre dışı bırakıldı.
Dark Souls Serisinin Satışları 27 Milyonu Aştı HABER 19 Mayıs - Gazali Çetinkaya Bu satışların 10 milyonu serinin son oyunu Dark Souls III'e ait.
Dark Souls Trilogy PS4 ve Xbox One için Duyuruldu HABER 22 Ağustos - Gazali Çetinkaya Dark Souls Remastered, Dark Souls II: Scholar of the First Sin ve Dark Souls III: The Fire Fades Edition'ın bulunacağı koleksiyon paketi 19 Ekim'de çıkacak.
Hiç Hasar Almadan Dark Souls 3'ü Bitirdi HABER 18 Ekim - Gökhan Yılmaz Eğer bu seride bolca ölüyorsanız bu yayın tekrarını izleyebilirsiniz.
Playstore'dan Dark Souls Oyunlarına %70'e Varan İndirim Kampanyası HABER 04 Ekim - Tunahan Safdır Hafta boyunca Dark Souls serisine %50 ve üzerinde indirimlerle sahip olabileceksiniz.
PlayStation Store'da Haftanın Fırsatı Dark Souls III HABER 23 Ağustos - Gazali Çetinkaya Serinin son oyunu Dark Souls III ve Season Pass'i PlayStation Store'da indirimde.
Dark Souls III DLC ‘The Ringed City’ Çıkış Fragmanı HABER 24 Mart - Gazali Çetinkaya Bandai Namco ve From Software, Dark Souls III'ün ikinci ve son indirilebilir içeriği için çıkış videosu paylaştı.
BSC KÜNYESİ
Dark Souls 3
+ TAKİBE
AL
21 kişi bu oyunu takip ediyor.
POPÜLER HABERLER - BU HAFTA