Humble'da Total War Serisinde Büyük Fırsat HABER 10 Aralık - Ömür Gencer Seriye ait pek çok oyunu uygun fiyata satın alabilirsiniz.
Total War: Atilla'nın Yeni Eklenti Paketi Bizleri Orta Doğu Çöllerine Götürüyor HABER 09 Eylül - Ömür Gencer Creative Assembly, Total War: Atilla için Empires of Sand adlı yeni eklenti paketini duyurdu.
Total War Serisi Tüm Hafta Sonu Boyunca Ücretsiz + Seride %75 İndirim HABER 26 Haziran - Ömür Gencer 15 yılını kutlayan Total War serisi uygun fiyatlarla Steam'de oyuncuları bekliyor.
Total War: Attila'ya Resmi Mod Araçları Geldi HABER 30 Nisan - Ömür Gencer Yapımcı ekipbu araçların seri için şimdiye kadar yayınlanan en kapsamlı mod araçları olduğunu dile getiriyor.
Total War: Attila Son Güncellemeyle Daha Vahşi Oluyor HABER 22 Nisan - Ömür Gencer Yapımcı ekip oyun için yayınlanan DLC Blood & Burning'i daha da kanlı ve vahşi hale getiren bir güncelleme yayınladı.
Total War: Attila'nın Yeni Ek Paketi Yayınlandı HABER 18 Mart - Ömür Gencer Celtic Culture Pack adlı bu ek paket oyuna üç yeni birlik ekliyor.
Total War: Attila'yı Extreme Ayarlarda Açabilecek Bir Ekran Kartı Yok HABER 18 Şubat - Samet Konuksal Creative Assembly bu ayarları gelecekte çıkacak ekran kartları için koymuş.
Total War: Attila'nın Çıkış Videosu Karşınızda HABER 18 Şubat - Ömür Gencer Strateji türünün hayranları tarafından büyük bir merakla beklenen yapım etkileyici çıkış videosuyla oyuncularla buluştu.
Total War: Attila'nın İlk İncelemeleri Yayınlandı HABER 12 Şubat - Samet Konuksal Her ne kadar olumlu puanlar görsek de, arada 6.5 puan da göz kırpmıyor değil.
Total War: Attila için Yeni Bir Sinematik Video Paylaşıldı HABER 16 Ocak - Ömür Gencer Total War serisinin yeni oyunu, serinin hayranlarını memnun edecek gibi görünüyor.
Total War: Attila'dan 18 Dakikalık Oynanış Videosu HABER 09 Ocak - Tayfun Kumaş Oyunun geliştiricileri tarafından Total War: Attila'nın özellikleri tanıtıldı.
BSC KÜNYESİ
Total War: Attila
+ TAKİBE
AL
18 kişi bu oyunu takip ediyor.
POPÜLER HABERLER - BU HAFTA