Hearthstone'un Yeni Battlegrounds Modundan 10 Dakikalık Oynanış Videosu HABER 02 Kasım - Gazali Çetinkaya Auto Chess'ten esinlenen, stratejik 8 oyunculu deneyim getirecek yeni otomatik savaş modu.
Blizzard Hong Kong’a Özgürlük İsteyen Hearthstone Takımını Banladı HABER 17 Ekim - Özgür Eroğlu Geçen hafta rekabetçi maçlara katılan American University Hearthstone takımı, canlı yayında Hong Kong’u desteklediklerini gösteren bir afiş açtıkları için Blizzard tarafından banlanmıştı.
Cadılar Bayramı Hearthstone’da Yenilik Rüzgârları Estirecek HABER 07 Ekim - Gazali Çetinkaya Wild’daki 23 kart Standart’a dönerken yeni Han Kapışmaları (Tavern Brawl), Çift Sınıflı Arena karşılaşmaları ve çok daha fazlası sizleri bekliyor.
Hearthstone’un Bir Sonraki Solo Macerası 17 Eylül’de Başlıyor HABER 03 Eylül - Özgür Eroğlu 17 Eylül'de, kart oyununa daha yavaş ve daha kafa karıştırıcı bir yaklaşım sunan solo hikâye modu başlayacak.
Kaan "Fujitora" Çekli, Beşiktaş Esports'a Transfer Oldu! HABER 18 Temmuz - Hamit Can Sayılgan Ülkemizin ve dünyanın başarılı Hearthstone oyuncularından Fujitora, Beşiktaş Esports'a transfer oldu.
Hearthstone Global Finallerine Geri Sayım Başladı HABER 08 Temmuz - Gazali Çetinkaya BlizzCon’da Gerçekleşecek Karşılaşmalarda Dünyanın En İyi Hearthstone Oyuncuları 500.000$’lık Ödül Havuzu İçin Yarışacak
Hearthstone'un Yeni Genişleme Paketi Saviors of Uldum Duyuruldu HABER 02 Temmuz - Gazali Çetinkaya Blizzard Entertainment’ın sevilen kart oyununun yeni genişleme paketinde çöllerin derinliklerine yolculuk edecek ve kadim mezarları yağmalayacaksınız - büyük keşif 6 Ağustos’ta başlıyor
Dalaran Soygunu'nun Dördüncü Bölüm Yayında HABER 31 Mayıs - Gazali Çetinkaya Şehrin karanlık ve tehlikelerle dolu kanalizasyonlarında geçen bu bölümde kartların saldırı ve defans güçleri alt üst olacak.
Hearthstone'un Yeni Tek Kişilik Macerası The Dalaran Heist'ın Birinci ve İkinci Bölümleri Yayınlandı HABER 17 Mayıs - Gazali Çetinkaya Tamamen ücretsiz olan ilk bölüm, yepyeni bir Büyücü (Mage) anti kahraman, oyuna başlamadan önce Kahraman Yeteneğinizi kişiselleştirebilme özelliği, yeni deste seçenekleri ve Heroic mode ile baştan son...
Rise of Shadows'un Solo Macera Modu ile İlgili İlk Bilgiler Paylaşıldı HABER 10 Mayıs - Gazali Çetinkaya Dalaran Soygunu 16 Mayıs’ta başlıyor! İlk bölüm olan Dalaran Bankası (The Dalaran Bank) tamamen ücretsiz.