Hearthstone'un Şer Ateşi Tek Kişilik Macerasıyla Sahne Sizin HABER 18 Haziran - Gazali Çetinkaya Şer Ateşi Festivali, beş bölümlük Şer Ateşi tek kişilik macerasıyla tam gaz devam ediyor.
Hearthstone Masters Tour Heyecanı Bu Hafta Sonu Yeniden Başlıyor HABER 12 Haziran - Gazali Çetinkaya Hearthstone'un amatör ve profesyonel oyunculara yönelik turnuvası bu hafta sonu geri geliyor.
Hearthstone Grandmasters 2020 Turnuvası Bugün Başlıyor HABER 17 Nisan - Hamit Can Sayılgan Dünyanın en iyi Hearthstone oyuncuları her hafta sonu canlı olarak YouTube Gaming üzerinden mücadele edecek.
Hearthstone'da Anka Yılı Başladı HABER 08 Nisan - Gazali Çetinkaya Blizzard Entertainment’ın sevilen dijital kart oyununun yeni genişleme paketi Warcraft evreninin en meşhur bölgelerinden birini 135 yeni kartla gözler önüne seriyor.
Hearthstone İblis Avcısı Giriş (Prologue) Bölümü Çıktı HABER 03 Nisan - Gazali Çetinkaya Yeni sınıf İblis Avcısını ücretsiz açma fırsatını kaçırmayın.
Hearthstone Masters Tour Çevrimiçi Ortama Taşınıyor HABER 31 Mart - Hamit Can Sayılgan Blizzard devam eden COVID-19 durumu nedeniyle sıradaki Asya-Pasifik Masters Tour'u çevrimiçi olarak gerçekleştirme kararı aldı.
Hearthstone'un En Yeni Solo Macerası "Galakrond'un Uyanışı" Epik Finaliyle Sizlerle HABER 13 Şubat - Gazali Çetinkaya Blizzard Entertainment'ın dünyaca ünlü kart oyunu Hearthstone'un en yeni tek kişilik macerası "Galakrond'un Uyanışı" dördüncü ve son bölümüyle karşınızda.
Hearthstone Masters Tour Arlington Başlıyor! HABER 30 Ocak - Hamit Can Sayılgan Ülkemizden Kaan “Fujitora” Çekli, Orhun “Jaina” Demir ve Fatih “ThunderUP” Akduman katılarak bizleri temsil edecekler.
Hearthstone Masters Tour 2020’de Dopdolu Geçecek HABER 08 Ocak - Hamit Can Sayılgan Masters Tour turnuvalarının sayısı üçten altıya yükselirken, Hearthstone Espor ekibi etkinlik partneri olarak ESL ve DreamHack ile el sıkıştı
Hearthstone’un Yeni Genişleme Paketi Descent of Dragons’da Kadim Bir Ejderha Olmaya Hazır Mısınız? HABER 11 Aralık - Gazali Çetinkaya Birçok ücretsiz hediyenin yanı sıra toplamda beş adet Galakrond Kahraman Kartı, iki Shield of Galakrond minyon kartı ve üç Descent of Dragons kart paketi sizi bekliyor.
Hearthstone'un Yeni Genişleme Paketi Descent of Dragons için Geri Sayım Başladı HABER 06 Aralık - Gazali Çetinkaya Hearthstone’un yeni genişleme paketi ve 16.0 güncellemesi hakkında bilmeniz gereken her şey.