Homeworld Remastered Collection'ın Kutulu Sürümü Duyuruldu HABER 19 Nisan - Ömür Gencer Gearbox Studios, Ubisoft ile anlaşarak Homeworld Remastered Collection'ı kutulu olarak oyunculara sunacağını duyurdu.
Homeworld: Remastered'dan Yeni Sinematik Bir Video Paylaşıldı HABER 22 Şubat - Ömür Gencer Önümüzdeki hafta çıkışını yapacak oyun için yeni bir video paylaşıldı.
Homeworld: Remastered için Yeni Bir Yapımcı Günlüğü Paylaşıldı HABER 13 Şubat - Ömür Gencer Yapımcı ekip oyunun çıkmasına haftalar kala yeni videolar yayınlamaya devam ediyor.
Homeworld: Remastered'dan Yeni Bir Video HABER 11 Şubat - Ömür Gencer En iyi RTS oyunları arasında gösterilen Homeworld'ün elden geçirilmiş hali olan Homeworld: Remastered'ın hikaye videosu sizlerle.
Homeworld: Remastered'ın İlk Videosu Yayınlandı + Çıkış Tarihi Duyuruldu HABER 26 Ocak - Tunahan Başol Homeworld: Remastered'ın hem ilk videosu yayınlandı hem de çıkış tarihi duyuruldu
Homeworld: Remastered'a Ait İlk Oynanış Videosu Pazar Günü Geliyor HABER 22 Ocak - Ömür Gencer PAX South etkinliğinde Homeworld'ü görebileceğiz.
Homeworld: Remastered'a Ait İlk Görüntüler Paylaşıldı HABER 04 Kasım - Ömür Gencer Yapımcı ekip PAX Autralia'da düzenlediği sunumda oyunun yenilenmiş halinin açılış videosunu gösterdi.