Black Desert Online Remastered, Steam'de 13 Nisan'a Kadar Ücretsiz HABER 08 Nisan - Mehmet Tandoğan Pearl Abyss şu anda mmorpg oyunu Black Desert Online'ı ücretsiz olarak sunuyor.
Black Desert ve Bugatti İşbirliği Yapacak HABER 08 Haziran - Mehmet Tandoğan Black Desert ve Bugatti İşbirliği ile yeni öğeler geliyor.
Black Desert'ın Yeni Sınıfı Nova Çıkış Yaptı HABER 22 Aralık - Gazali Çetinkaya Calpheon kraliyet ailesinin geriye kalan son üyesi.
Black Desert Konsol Versiyonlarına Maehwa Sınıfı Eklendi HABER 19 Mart - Gazali Çetinkaya Maehwa, ana silahı olan Bıçak ve Boynuz Yay kullanarak çevikliğiyle ani bir hareketle savaş alanına girerek düşmanı rahatsız eden bir kılıç ustasıdır.
Black Desert Online Bu Hafta Sonu Steam'de Oynaması Ücretsiz HABER 27 Şubat - Gazali Çetinkaya Yeni oyuncular için Black Desert temel paketi kalıcı olarak ücretsiz.
Black Desert Konsol Cross-Play Güncellemesi 4 Mart'ta Yayınlanacak HABER 20 Şubat - Gazali Çetinkaya PlayStation 4 ve Xbox One için cross-play yani platformlar arası oynama desteği geliyor.
Black Desert Online'ın PS4 Versiyonundan Megan Fox'lu Fragman HABER 06 Eylül - Özgür Eroğlu Oyunun resmi YouTube hesabından ünlü oyuncu ve manken Megan Fox'un olduğu bir fragman paylaşıldı.
Black Desort Online Evreni Yeni Kahramanı Archer'ı Selamlıyor HABER 07 Aralık - Gazali Çetinkaya 1. yıldönümü şerefine Black Desert Online evrenine katılacak olan Archer sınıfı için, 5-12 Aralık tarihleri arasında erken kayıt yapan maceracılara sürpriz hediyeler var.
Black Desert Online Devasa Güncellemesi ile Birlikte Steam’e Geliyor HABER 02 Mayıs - Gazali Çetinkaya MMORPG oyunu Black Desert Online, 17 Mayıs 2018 Perşembe günü Steam’de de yayınlanmaya hazırlanıyor.
Black Desert Online Xbox One'a Geliyor HABER 27 Kasım - Gökhan Yılmaz Belki ileride PlayStation 4 de dahil olacak.
Black Desert Online Kapalı Beta Süreci Başladı! HABER 10 Kasım - Gökhan Yılmaz Black Desert Online, Türkiye'de Kapalı Beta sürecini başlatıyor. Oyunda ilk olmak isteyenler, 8-12 Kasım tarihleri arasında Kapalı Beta'ya girebilecek
BSC KÜNYESİ
Black Desert Online
+ TAKİBE
AL
28 kişi bu oyunu takip ediyor.
POPÜLER HABERLER - BU HAFTA