Koreli MMO-RPG Oyunu Black Desert Online, Avrupa'ya Geliyor HABER 05 Aralık - Ömür Gencer Oyunun dağıtımcılığını üstlenen Daum Games, Black Desert Online'ı Batı'ya ve Kuzey Amerika'ya getiriyor.
Black Desert Online'ın Açık Beta Tanıtım Videosu Yayınlandı HABER 02 Aralık - Samet Konuksal Kore çıkışlı MMO-RPG oyunu Black Desert oldukça iştah açıcı görünüyor.
Black Desert Online'dan Yepyeni Görseller HABER 10 Kasım - Alkan Adakaner Grafikleriyle de oyuncuları etkileyen MMORPG oyunundan yeni görseller yayınlandı.
Black Desert Online'da İşler-Güçlere Bakalım (Video) HABER 04 Eylül - Alkan Adakaner Oyunda dövüş dışındaki aktivitelere bu videoda yakından bakıyoruz.
Black Desert Online Avrupa ve Amerika'ya Geliyor HABER 25 Temmuz - Alkan Adakaner Oyunun Batı'daki yayıncısı açıklandı.
Black Desert Online Oculus Rift'i Destekleyecek HABER 02 Mayıs - Samet Konuksal Son dönemlerin konuşulan oyunlarından Black Desert Online, sanal gerçeklik teknolojisine destek sunacak.
Black Desert Online için Yeni Bir Video Yayınlandı HABER 29 Nisan - Ömür Gencer Bu videoda Black Desert Online'ın oynanış görüntülerine yer verilmiş.
Black Desert Online'ın Devasa Dünyasına Bu Videoda Bakıyoruz HABER 21 Nisan - Alkan Adakaner Oyunun dev dünyası grafikleriyle de büyük beğeni toplayacak gibi görünüyor.
Black Desert Online'dan Aksiyon Oyunlarına Taş Çıkaracak Bir Dövüş Yetenekleri Videosu HABER 11 Nisan - Alkan Adakaner Bir MMO oyununda böylesine akıcı dövüşler görmek güzel.
Black Desert Online'ın Karakter Yaratma Videosu Yayınlandı HABER 08 Nisan - Alkan Adakaner Pearl Abyss'in MMO-RPG oyunu grafikleri ile hayranlık uyandırıyor.
BSC KÜNYESİ
Black Desert Online
+ TAKİBE
AL
28 kişi bu oyunu takip ediyor.