Ücretsiz Yarış Oyunu World of Speed için Yeni Bir Video Paylaşıldı HABER 25 Kasım - Ömür Gencer Slightly Mad Studios'un geliştirdiği yapım için yeni bir video yayınlandı.
World of Speed'in Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı HABER 05 Kasım - Tayfun Kumaş Slightly Mad Studios'un geliştirdiği ücretsiz Free to Play oyunu olan World of Speed'in yeni oynanış videosu karşınızda.
World of Speed'in Ford Mustang GT Odaklı Oynanış Videosu Yayınlandı HABER 24 Eylül - Tayfun Kumaş Aracın modifiye seçeneklerine ve yollardaki performansına yakından bakabilirsiniz.
World of Speed'in Yeni Tanıtım Videosu Yayınlandı HABER 29 Ağustos - Tayfun Kumaş Mitsubishi Lancer Evolution X vs. Subaru Impreza WRX ile rüyalar gibi bir sürüş deneyimine hazır olun.
Ücretsiz Yarış Oyunu World of Speed'den Yeni Görüntüler HABER 24 Haziran - Samet Konuksal Slightly Mad Studios'un yeni projesinden yeni görseller yayınlandı.
World of Speed F2P Değil, Tamamen Ücretsiz Olacak HABER 02 Nisan - Alkan Adakaner Need for Speed'in geliştiricisinin Yarış-MMO oyununda gerçek para harcayamayacaksınız.
World of Speed, PC'ye Özel Olarak Duyuruldu HABER 10 Şubat - Samet Konuksal Need for Speed: Shift ve Project Cars'ın yapımcısı Slightly Mad Studios, yeni oyununu duyurdu.
BSC KÜNYESİ
World of Speed
+ TAKİBE
AL
7 kişi bu oyunu takip ediyor.
POPÜLER HABERLER - BU HAFTA