Soul Calibur: Lost Swords'ün Online Servisleri Kapatılıyor HABER 02 Eylül - Tunahan Başol Soul Calibur: Lost Swords, çıkışının ardından henüz bir buçuk yıl geçmişken online servislerini kaybediyor.
Soul Calibur: Lost Swords Bugün Avrupa PSN'de Çıkışını Yapıyor HABER 23 Nisan - Alkan Adakaner Bugünkü güncelleme ile F2P dövüş oyunu PSN'de çıkıyor.
Hilde, Soulcalibur Lost Swords Boy Gösterecek HABER 16 Mart - Alkan Adakaner Free-to-play oyun için bir karakter daha duyuruldu.
Soul Calibur: Lost Swords Japonya Çıkış Videosu HABER 04 Şubat - Talha Aynacı Oynaması ücretsiz modeliyle çıkagelen dövüş oyunu ne kadar başarılı olacak?
Souls Calibur: Lost Swords'tan Sophitia Videosu HABER 13 Aralık - Alkan Adakaner Oyunun çıkışı 2014 yılına kaldı.
Soulcalibur: Unbreakable Soul Gün Işığına Çıkıyor HABER 17 Ekim - Alkan Adakaner Oyunun isim hakları başka bölgelerde de alınıyor.
Soul Calibur: Unbreakable Soul Ufukta Gözüktü HABER 02 Ekim - Alkan Adakaner Namco Bandai yeni bir Soul Calibur oyunu planlıyor gibi görünüyor.
Soul Calibur: Lost Swords Batı'ya Geliyor + Görsel HABER 11 Eylül - Alkan Adakaner Oyunun ilk görseli de yayınlandı.
Soul Calibur: Lost Swords F2P Olarak Duyuruldu HABER 11 Eylül - Alkan Adakaner Namco Bandai, Free-to-play dünyasına büyük ilgi gösteriyor.
BSC KÜNYESİ
Soul Calibur: Lost Swords
+ TAKİBE
AL
2 kişi bu oyunu takip ediyor.
POPÜLER HABERLER - BU HAFTA